התינוק שהה באזפוז למשך שבועיים (אילוסטרציה)
אילוסטרציה | צילום: RF123, חדשות

חשד להתעללות: הבוקר (רביעי) משטרת ישראל פתחה בחקירה נגד זוג הורים ממזרח ירושלים לאחר שבתם בת השנה הובאה לבית החולים במצב קשה. לאחר בדיקה שבוצעה בגופה עלה חשד להימצאות סם מסוכן.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לבית החולים הדסה הר הצופים פונתה פעוטה כבת שנה על ידי הוריה במצב קשה וללא הכרה. לפי בית החולים היא הוכנסה לטיפול ובמהלך הבדיקות שביצעו הרופאים נמצאה בגופה כמות גדולה של קנאביס.

החוקרים הגיעו לבית החולים ועכבו את אביה של הפעוטה לחקירה. במקביל שוטרים נוספים הגיעו לבית המשפחה במזרח ירושלים וערכו חיפוש בביתם. החקירה נמשכת.

תינוק בבית חולים, אילוסטרציה
תינוק בבית חולים, אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

מבית החולים הדסה הר הצופים נמסר כי "התינוקת שהובאה אתמול בהכרה מעורפלת ובגופה נמצא סם מסוג קנאביס, נמצאת במצב יציב ותחת השגחה ביחידה לטיפול נמרץ ילדים וכעת בהכרה מלאה".

רק בסוף חודש יולי זוג הורים ממזרח ירושלים נעצרו לאחר שבנם התינוק הובהל לבית חולים בעיר במצב קשה. בדיקות שנערכו לתינוק, בן 8 חודשים, העלו חשד להימצאות סם מסוכן בגופו. בשבוע שעבר נפגעה תינוקת בת שנה, גם היא ממזרח ירושלים, ובגופה נמצאו כמויות גדולות של קנאביס.

שבוע לפני כן תינוקת כבת שנה ממזרח ירושלים הובהלה לבית החולים הדסה הר הצופים כשהיא במצב קשה. הרופאים בדקו אותה ומצאו בגופה כמויות גבוהות מאוד של קנאביס. הם דיווחו למשטרה על האירוע החריג ונפתחה חקירה.

השוטרים חקרו את הורי הפעוטה ובהמשך עלה חשד לגבי הסבא, שכנראה שהה בבית באותה העת. הוא נעצר והובא לחקירה בחשד לביצוע עבירות של הזנחת קטין, גרימת חבלה, והחזקת סמים.