הטריד יותר מ-170 נערות
חשוד בפדופיליה: בנו ריינהורן | צילום: מתוך דף הפייסבוק של בנו ריינהורן‎, חדשות

מאז פרסום פרשת הפדופיליה היום (רביעי), שהוגדרה כ"חמורה אי פעם", התקבלו במשטרה פניות של הורים נוספים, והערכת חוקרי המשטרה היא כי ריינהורן פגע במאות ילדות ונערות בעשור האחרון. 140 המקרים שהגיעו למשטרה אירעו בחמש השנים האחרונות וההערכה היא כי מספר הקורבנות יגיע לכמה מאות נערות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בעקבות הפרסומים כבר הגיעו לידי המשטרה כמה פניות של הורים שחוששים שגם בנותיהם נפגעו על ידי ריינהורן. אחד המקרים שנחקרים הוא משנת 2008 וההערכה היא שיגיעו עוד תלונות רבות נגד מאמן הכדוריד שעל פי החשד ניצל את המרחב הכי מוגן שלהם - את החדר שבביתן. המשטרה קוראת להורים להציב גבולות לילדים ולפקח על גלישתם ופעילותם ברשתות החברתיות.

חשד שפגע ב-140 בנות. ריינהורן
"פעל במשך שנים ארוכות" | צילום: פייסבוק, חדשות

ריינהורן, מאמן כדוריד מהרצליה בן 35 ואב לשני ילדים קטנים, חשוד במעשי אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים והטרדות מיניות ביותר מ-140 ילדות ונערות בגילאים 9-15 בכול רחבי הארץ. "החשוד פעל 24 שעות ביממה במשך שנים ארוכות", נמסר מהמשטרה.

כבר חודשים ארוכים שהחקירה מתנהלת ביחידת 105 בלהב 433, העוסקת בעבירות ילדים דרך הרשת. החוקרים הבהירו כי החשוד מעולם לא נפגש עם הקטינות וביצע לכאורה את העבירות באמצעות האינטרנט.

התכתבויות עם הילדות
אחת ההתכתבויות שנחקרות | צילום: החדשות
התכתבויות של המאמן עם הילדות
התחזה לסוכנת דוגמניות | צילום: החדשות

מהמשטרה נמסר כי מדובר בחשוד מתוחכם שהצליח לנטר פרופילים רשמיים של בעלי תפקידים וסלבריטאים שפעלו מול ילדים ונוער - מעצבי אופנה, מפיקים וצלמים. לאחר ניטור הפרופילים, פתח ריינהורן פרופילים פיקטיביים והציג את עצמו כסוכנת של דוגמניות או כמפיקה. כך ניצל ועשה שימוש לרעה ביצר הפרסום של הילדות שפנו אליו.

התכתבויות של המאמן עם הילדות
"ניצל את הרצון של הנערות להתפרסם" | צילום: החדשות

ממצאי החקירה העלו כי תחילה רכש את אמונן ואז אילץ אותן בהדרגה לשלוח לו צילומים אינטימיים. לאחר מכן עשה את אותו הדבר בשיחות בוואטסאפ ובפלטפורמת אינסטגרם. במשטרה הדגישו שהמעשה חמור במיוחד, שכן הוא ניצל את הקשר עם הילדות בעת ששהו במקום הכי מוגן עבורן - בביתן ובחדרן הפרטי, לפעמים תוך כדי שהוריהן אף שהו בבית.

ריינהורן, שנעצר לפני 10 ימים, לא משתף פעולה עם החוקרים ולא משיב לשאלותיהם. במשטרה פונים לציבור ומבקשים מהורים לילדים ונערים שחושדים שאולי גם אותם הוא ניצל ולחלופין להורים לילדים שאותם הוא אימן בכדוריד, לפנות למוקד 105 (מוקד לפניות לדיווחים על אלימות רשתית של משטרת ישראל) ולדווח. עד עכשיו הגיעו החוקרים לבתיהן של 140 ילדות וההערכה היא שמניין הקורבנות גדול הרבה יותר שכן הוא פעל מסביב לשעון במשך שנים ארוכות.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/