המשטרה איתרה את העבריין בן כהן, שלפי החשד היה יעד לניסיון החיסול הבוקר (ראשון) בכיכר המדינה בתל אביב, והוא הועבר לתשאול בתחנה. בתיעוד שהגיע לידי החדשות Online נראים השוטרים משוחחים עם כהן ואז מעלים אותו לניידת. כהן עצמו התייחס לאירוע ואמר: "הכל בסדר, ברוך השם".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אלמוני רכוב על קטנוע ירה הבוקר מספר קליעים לעבר רכב השייך לכהן, סמוך לכיכר המדינה בתל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בסריקות ועיכבו לחקירה שלושה חשודים במעורבות באירוע. לא היו נפגעים בתקרית אך במשטרה חושדים שמדובר בניסיון לפגוע בכהן, שלפני כשנתיים וחצי שרד ניסיון חיסול שבו איבד את שתי רגליו.

סמוך לשעה 10:50 התקבל דיווח ראשוני במשטרה על יריות שנורו מקטנוע לעבר רכב בכיכר המדינה. במהלך הסריקות הצליחו השוטרים לאתר את הרכב שנפתחה לעברו האש בחניון בניין בעיר. כעבור מספר שעות איתרו השוטרים את כהן בבניין סמוך לאותו חניון ולקחו אותו לתשאול בתחנת המשטרה.

זו לא הפעם הראשונה שעבריינים מנסים לחסל את כהן, לשעבר בכיר בארגונו של עמיר מולנר. בינואר 2016 כהן נפצע קשה לאחר שמטען שהוצמד לרכב שבו נסע בגבול תל אביב-גבעתיים התפוצץ.

כתוצאה מהפיצוץ, כהן איבד את שתי רגליו. שני בני אדם נוספים נפצעו בתקרית, אחד במצב קשה והשני קל עד בינוני. בשנים האחרונות פעל כהן באופן עצמאי ועסק בגבייה, בהלוואות שוק אפור ובניכיון צ'קים. במשטרה מכירים סכסוך שקיים בינו לבין העבריין איתן חייא וזה אחד מכיווני החקירה שנבדקו.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/