המשטרה עצרה אתמול (שבת) לפנות בוקר תושב קריית חיים בן 23 בחשד שהיה מעורב בתקיפה האלימה של שלושה צעירים ערבים שלשום בחוף הים בעיר. לפי החשד, כשהצעירים ישבו בחוף, ניגש אליהם החשוד וחבריו ולאחר חילופי דברים קצרים הוא חזר למקום עם חבריו וביחד הם תקפו את הצעירים באלימות. החשוד יובא הערב לבית משפט השלום בחיפה לדיון בהארכת מעצרו. במשטרה מסרו שהחקירה נמשכת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

שלשום הגישו השלושה תלונה במשטרה בעקבות תקיפה, לטענתם על רקע לאומני. השלושה, רופא ושני אחים תושבי שפרעם, מספרים כי חבורה של צעירים יהודים התקיפה אותם באלימות בחוף הים לאחר שגילו כי הם ערבים – כך נחשף במגזין "אל-אוסבוע" של חברת החדשות.

הדיווח על המקרה
החשד: הותקפו באלימות - בשל מוצאם | צילום: חדשות

המקרה אירע בלילה בין רביעי לחמישי, בעת שהשלושה שהו בחוף ים באזור חיפה. לדבריהם, ניגש אליהם צעיר ושאל אותם אם הם ערבים. השלושה השיבו בחיוב, והצעיר עזב את המקום – אולם כעבור זמן קצר שב עם חברים, כשהם חמושים באלות, סכינים ודוקרנים.

חבורת הצעירים היהודים החלה לתקוף את הצעירים הערבים, וגרמה להם לחבלות ראש וגוף. הצעירים פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה לקבלת טיפול רפואי, שם גם הגישו את התלונה על האירוע.

התוקפים היכו באלות, סכינים ודוקרנים
התוקפים היכו באלות, סכינים ודוקרנים | צילום: חדשות

"מדובר במקרה מזעזע, הותקפנו קשות רק בגלל שאנחנו ערבים", סיפר אחד הצעירים המותקפים ל"החדשות" Online. "לא הפרענו לאף אחד, בסך הכל ישבנו בים. לא נשתוק על המעשה, ונקווה שהמשטרה תשים את ידה על התוקפים".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/