התפתחות דרמטית בפרשת חטיפת הילד בן ה-7 מביתו בקלנסווה: אחמד נקיב, החשוד העיקרי בפרשה ממשיך לשתוק בחקירותיו - אך היום (רביעי) הצליחו חוקרי ימ"ר מרכז "לשבור" את אחד העצורים. על פי גורמים המעורבים בחקירה, אחד העצורים הפליל את יתר החשודים וגם גולל באוזני החוקרים את השתלשלות החטיפה, מהתכנון המקדים ועד ביצועה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

החשוד סיפר לחוקרים כי לפני החטיפה, החוליה ארגנה שני רכבים משטחי הרשות הפלסטינית. לרכבים הללו חוברו לוחיות זיהוי ישראליות שזויפו מראש. במכונית הראשונה ישבו חלק מהחוטפים ותפקידם היה לחטוף את ג'ומהור מביתו. במכונית השנייה ישבו יתר החשודים, שהמתינו סמוך לרמאללה.

החשוד המרכזי בחטיפת הילד כרים (צילום: החדשות)
צילום: החדשות

זמן קצר לאחר חטיפתו, הועבר כרים בן ה-7 מהמכונית הראשונה לשנייה. כך, כבר בלילה הראשון, מצא עצמו הילד בשטח הרשות הפלסטינית. כשהחוקרים הטיחו בנקיב את הראיות שיש ברשותם, הוא המשיך לשמור על זכות השתיקה.

מחר החוקרים יביאו את שלושת החשודים לבית משפט השלום בראשון לציון, שם תבקש המשטרה להאריך מעצרם. החשוד הרביעי, שהפליל בדבריו את יתר החשודים, שוחרר למעצר בית והפרקליטות צפויה ככל הנראה להשתמש בו כעד תביעה כשתגיש את כתב האישום נגד החשודים בחטיפה.