רעיית רה
נחקרה בחשדות חדשים. נתניהו | צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות

פרסום ראשון - שרה נתניהו נחקרה בחשד למרמה: רעיית ראש הממשלה נחקרה בחשד נוסף נגדה בתיק 4000, לפיו העסיקה ללא תמורה את יועץ התקשורת לשעבר ניר חפץ במשך שנתיים, זאת תוך הטעיית הרשויות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

החשד הזה פורסם היום (שישי) על ידי כתב עיתון "הארץ" גידי וייץ, וכתבנו גיא פלג חושף כי הגברת נתניהו כבר נחקרה במשטרה בחשד הזה כבר לפני מספר חודשים. על פי החשד, מדובר בהעסקתו של חפץ במשך שנתיים, בשנים 2014-2015, אחרי שהובהר למשפחת נתניהו כי יש להעסיקו תמורת תשלום.

ניר חפץ, שהפך בינתיים לעד מדינה נגד נתניהו, העיד במשטרה שהוא מוכן לעבוד בחינם - בתנאי שמשפחת נתניהו תדאג שלהעסקתו יהיה הכשר משפטי. חפץ נועד בעניין הזה עם פרקליט המשפחה, עו"ד דוד שמרון - ושמרון אמר לו שהוא בדק עם המבקר, אבל שנגד העסקתו צריך להעמיד תרומה לעמותה - ומתברר שלא הייתה תרומה.

ממקורב למשפחה לעד מדינה. חפץ
ניר חפץ. ארכיון | צילום: פלאש 90, חדשות

מקורב למשפחת נתניהו מסר לכתבנו בתגובה לדברים, שאכן היה בירור אצל המבקר ושניר חפץ צריך להוציא חשבונית על פי תעריף מקובל. בחקירתה במשטרה, אמרה שרה נתניהו שניר חפץ הוא זה שביקש לייצג אותה ללא תמורה, שהוא זה שפנה למבקר - ושהמבקר אמר שחייבים לשלם בעד העסקתו, תשלום הועבר.

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "קשקוש. אפשר רק לקוות שכשהאמת תתברר, התקשורת תדווח עליה ולא תקבור אותה יחד עם סיפורי בדיה אחרים, כמו האשמות על חוקרים שנשכרו מטעם משפחת נתניהו או מתלוננת שנשלחה מטעמה. גם כאן, לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם".