התפתחות בחקירת חטיפת הילד בן ה-7: המשטרה עצרה הבוקר (חמישי) חשוד רביעי בחשד למעורבות בחטיפת כרים ג'ומהור בן ה-7 מביתו שבקלנסווה. במהלך הלילה נעצרו שלושה חשודים בני 41, 27 ו-26 תושבי לוד בחשד גם כן למעורבות בחטיפה. הבוקר יובאו ארבעת החשודים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון כשבמקביל, נמשכים מאמצי החקירה והניסיונות לאיתור הקטין. השר ארדן: "המשטרה עושה כל שביכולתה כדי שהוא ישוב בשלום"

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

אביו של ג'ומהור סיפר שאלמונים דרשו ממנו כופר של מאות אלפי שקלים תמורת השבת בנו: נבדק החשד שמשפחת פשע נשכרה לחטוף את הילד בשל חובותיו של האב.

השר לביטחון פנים גלעד ארדן התייחס הבוקר לחטיפתו של הילד. "כולנו דואגים לשלומו של הילד כרים ג׳ומהור שנחטף אתמול מפתח ביתו", כתב בעמוד הטוויטר שלו. "אני מלווה ועוקב אישית אחר המאמצים להחזרתו למשפחתו והוריו ומשטרת ישראל תעשה כל שביכולתה כדי שהוא ישוב בשלום. חטיפת ילד היא פשע נורא ואחד הפשעים המזעזעים ביותר שקיימים ולא נשלים עם מעשה נתעב כזה".

 הדיווח הראשון על החטיפה התקבל שלשום והמשטרה פתחה בסריקות נרחבות אחיו. אתמול פורסם תיעוד ממצלמות האבטחה בו נראה כיצד נחטף הילד.

בסרטון ניתן לראות כיצד החשוד בחטיפה ממתין להגעתו של הילד ואז יוצא מהרכב ומכניס אותו פנימה באלימות. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה.

אמש פורסם שחזור רגעי החטיפה על ידי בן דודו של הילד: "אמרו לו שיש ברכב משהו שצריך להביא לאבא". בריאיון בלעדי לחדשות Online תיאר כיצד 3 החוטפים פעלו: על פי עדותו, החוטפים הגיעו למקום ברכב ואז פנה אחד מהם אל הילד בטענה כי יש לו כסף שצריך להעביר לאביו וביקש ממנו לקחת את הכסף. 

חטיפת הילד
זחרת חטיפת הילד | צילום: החדשות

הילד בן ה-7 סירב לבקשה ואמר שיקרא לדודה. מיד לאחר מכן, בזמן שאחד מהחוטפים מסיח את דעתו של הילד, חשוד נוסף יצא מהרכב וחטף אותו.