חוקרי יחידת להב 443 של המשטרה וחוקרי הרשות לניירות ערך הגיעו היום (שישי) למעון ראש הממשלה בירושלים לחקירתו במסגרת תיק בזק. מדובר בפעם ה-11 בה נחקר נתניהו בכלל תיקיו הפתוחים במשטרה, ובפעם החמישית במסגרת תיק 4000 - פרשת בזק ושאול אלוביץ'. לפי ההערכות, זוהי חקירתו האחרונה של ראש הממשלה בתיק זה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כפי שפורסם במהדורה המרכזית מוקדם יותר השבוע, אם לא יחולו שינויים משמעותיים, חוקרי המשטרה אמורים להתחיל לסכם את התיק וההערכה היא כי מתגבשת תשתית ראייתית להעמיד את רה"מ בעבירות שוחד.

אף גורם רשמי לא בקשר איתו. בנימין נתניהו (צילום: AP, חדשות)
בפעם ה-11: נתניהו נחקר | צילום: AP, חדשות

למרות זאת, זו לא תהיה הפעם האחרונה בה חוקרי המשטרה מתחקרים את נתניהו: לאור עדותו של עד המדינה ניר חפץ, נתניהו צפוי להיפגש עם חוקרי להב 433 להשלמות חקירה בפרשת 1000 (פרשת המתנות) ופרשת 2000 (פרשת נוני מוזס).

שאול אלוביץ', בעלי בזק‎ לשעבר, בבית המשפט (צילום: החדשות)
ארכיון | צילום: החדשות

בכוונתו של היועמ"ש אביחי מנדלבליט לעסוק ב-3 התיקים כמקשה אחת רק לאחר שיקבל סיכומים מפרקליט המדינה. בכל מקרה, מבחינת לוח הזמנים נראה כי החלטות בנושא לא יפורסמו לפני החודשים המאוחרים של 2019.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/