בשנה שעברה הגישה המשטרה כתב אישום נגד בדרי שימשיוילי מבאר שבע בגין נהיגה בשכרות. בכתב האישום תואר בפירוט כיצד נסע בחיפה בשתיים וחצי בלילה ללא אורות, זגזג בכביש, וכשנעצר - סירב לבצע בדיקת אלכוהול. מבחינתו של בדרי היתה רק בעיה אחת קטנה עם האישום - לא הוא זה שביצע את המעשה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"בחיים שלי לא הייתי בחיפה, אני לא שותה ובמיוחד כשאני נוהג", אמר. בתחילה אף אחד לא האמין לו, אך הוא שכר את עורך הדין אדיר כהן שקיבל במסגרת החוק את חומרי החקירה. עורך הדין גילה שלאחר שהשוטרים עצרו את הנהג השיכור הוא זומן לחקירה וחקירתו צולמה. בקטע ניתן לראות בבירור שלא מדובר בדרי. "אפילו הוא לא יכול לבטא את שם המשפחה שלי", אמר בדרי כשהוא צופה במתחזה בחקירה.

אז בדרי הגיש תלונה על התחזות והתיק נסגר בעילת עבריין לא נודע, זאת אומרת שבמשטרה לא הצליחו לאתר את החשוד. אך בינתיים השופטת לא ראתה את חומרי החקירה ומשפטו עדיין נמשך. אפשר לקוות שאולי בקרוב בית המשפט ישים סוף לסיפור הקפקאי. בינתיים בדרי התייצב בבית המשפט כבר פעמיים ובקרוב יגיע לשם בפעם השלישית, כדי לעמוד לדין על עבירה שלא הוא ביצע.

מהמשטרה נמסר בתגובה:

"אנו מצירים על העוול שנגרם לכאורה למד בדרי. לאור הממצאים שהועלו, בימים אלו אנו בוחנים את התיק מחדש, וככל שיאומתו - בכוונת המשטרה לסגור את התיק נגד מר בדרי, ובד בבד לפעול למצות את הדין עם הנהג המתחזה".