שרה נתניהו ועו"ד יוסי כהן (ארכיון) (צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות)
ארכיון | צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו התייצבה הערב (רביעי) לחקירה נוספת במשרדי יחידת להב 433. הגברת נתניהו זומנה לחקירה קצרה שמוגדרת כ"חקירת השלמה" בפרשת מעונות ראש הממשלה, על פי בקשת היועץ המשפטי לממשלה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

מדובר בפרשה במסגרתה כבר לפני כשנה וחודשיים המליצה המשטרה להעמיד לדין את רעיית רה"מ, ולאחרונה הצטרפו להמלצה גם פרקליט המדינה וגורמים נוספים בפרקליטות. ככל הידוע, ההשלמה שנדרשת היום עוסקת באחת הפרשיות שנחקרו נגד הגברת נתניהו, ועוסקת במימון ארוחות שקיימו בני הזוג נתניהו במעון רה"מ, שלאחריהן הוגשו חיובים למשרד רה"מ.

ביבי נתניהו ורעייתו, שרה נתניהו (צילום: ניו מדיה הליכוד, חדשות)
חקירצ השלמה בנושא ארוחות שקיימו בני הזוג | צילום: ניו מדיה הליכוד, חדשות

בחודש מאי 2016 המליצה המשטרה להעמיד לדין את שרה נתניהו בפרשה, לאחר שהודיעה על סיום החקירה והעבירה את הממצאים לידי פרקליטות המדינה. מלבד נתניהו עצמה, הצטבר בחקירה חומר ראייתי המצדיק לטענת המשטרה הגשת כתב אישום גם נגד סמנכ"ל משרד ראש הממשלה עזרא סיידוף, והחשמלאי אבי פחימה.

בדצמבר שלאחר מכן נחקרה שוב רעיית ראש הממשלה, במשך 12 שעות, ונשאלה על שורה של נושאים, מפעילות החשמלאי אבי פחימה ועד הוצאות על אירוח במעון ראש הממשלה. "היחידה הארצית של משטרת ישראל סיימה חקירה בעניין מעונות ראש הממשלה", נכתב אז בהודעת המשטרה. "בסיומה של החקירה, הועברו כל הראיות לכאורה, הממצאים והתובנות שנאספו בחקירות המשטרה לפרקליטות מחוז ירושלים, שליוותה את החקירה, לצורך עיון והחלטה".