ביום שישי האחרון, בזמן שהייתה בדרכה הביתה בשעת לילה מאוחרת מארוחת שישי אצל הוריה בשכונת התקווה בתל אביב, ניגש נתין זר אל טניה, היועצת הפרלמנטרית של ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו). לטענתה של טניה הניתן הזר החל לתקוף אותה. "הייתי בשיחת טלפון עם אחותי וזה מה שהציל אותי", משחזרת טניה בשיחה עם חדשות 2 Online. "אם אחותי לא הייתה מזמינה משטרה אני לא יודעת איך זה היה נגמר". היא סיפרה כי תוך זמן קצר המשטרה הגיעה ועצרה את החשוד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"נכנסתי לרחוב וראיתי שהגבר הזה עוקב אחריי", המשיכה טניה. "לא ייחסתי לזה חשיבות מאוד גדולה, אבל הוא ניסה להתקרב. הוא הלך יותר מהר ממני והשיג אותי תוך כדי שאני בטלפון. הייתי מאוד תקיפה אליו. גבר שניגש בשעות האלה לבחורה זה ברור מה הכוונה שלו. בגלל שהיית תקיפה הוא נתן לי אגרוף באזור הרקה, וזה השלב שבו ביקשתי מאחותי להזמין משטרה".

את הקלטת השיחה בין טניה לאחותה, במהלכה ניתן לשמוע את רגעי התקרית שאירעה ב-03:00 לפנות בוקר, פרסמה היום (ראשון) ח"כ מלינובסקי בדף הפייסבוק שלה. כך זה נשמע:
טניה: תמשיך ללכת לפני שאני מזמינה לך משטרה
אחות: את רוצה שאני אזמין משטרה?
טניה: אמרתי לך, תמשיך ללכת אל תתקרב אליי. תזמיני משטרה עכשיו. אני ב(קמואל) 40.
אחות: אני מזמינה
טניה: לך מפה אמרתי לך. יואו, תזמיני עכשיו
אחות: אני מזמינה, אני מזמינה. (למשטרה): יש פה סודני שיכור. בבקשה תשלחי ניידת מהר. אני אקבל התקף לב
טניה (לנתין הזר): אל תיגע בי, אל תיגע בי
אחות: תצעקי לשכנים. היא (השוטרת) אומרת שתצרחי. טוני, תצרחי, בבקשה תצרחי
טניה: (צורחת)
אחות: בבקשה בבקשה
טניה: יש פה סודני שתוקף אותי. אני לא מאמינה, יורד לי דם מהאף. אני פשוט לא מאמינה. הוא נתן לי מכות עכשיו

"רציתי שהוא ישלם על זה – אך רדפתי אחריו"

"ניסיתי להתרחק ממנו והוא נתן לי אגרוף באזור הלסת", המשיכה טניה לשחזר את רגעי האימה. "באותו הרגע ברחתי ממנו והתחלתי לדפוק בחלונות של אנשים. פשוט צרחתי, גם מתוך פחד. ממש פחדתי על חיי וגם כדי שאנשים ישמעו ושהשכנים יקומו. אף אחד לא יצא אליי, למרות שאנשים שמעו וראו. עד כדי כך אנשים שם בשכונה בפחד. הוא תלש ממני את השרשרת שהייתה תלויה עליי והחל לברוח".

לדבריה, בכל פעם שהיא נזכרת בתקרית היא נכנסת לחרדה. "רק עכשיו אני מתחילה לעכל את כל מה שעברתי. בגלל שאחותי התקשרה למוקד, ידעתי שהמשטרה הולכת להגיע ולא רציתי שהוא יברח. רציתי שהוא ישלם על זה והתחלתי לרדוף אחריו עם כל השוק שבו הייתי. בסוף תפסתי שני גברים וביקשתי מהם שיהיו לידי כי פחדתי שהוא יחזור ויתקוף אותי".

"מבקשת לשמור על תנאי העבודה" ח"כ מלינובס
פרסמה את ההקלטה. ח"כ מלינובסקי | צילום:

לבסוף, טניה סיפרה כי ארבע ניידות משטרה הגיעו לזירה במהירות ולכדו את הנתין הזר. "ידעתי לאן הוא ברח ולכן המשטרה ידעה להגיע אליו", היא סיפרה. "פוניתי לבית החולים, עשו לי צילום ראש. למזלי זה נגמר כך. הייתי מולו בעימות שלושה ימים לאחר האירוע, זיהיתי אותו. מאז אני לא יודעת מה קרה".

לטענתה, מאז התקרית היא מסתובבת עם אמצעי הגנה. "אני בטראומה, אני חוששת מהחושך עכשיו", היא מספרת. "בחיים שלי לא חשבתי שבשכונת התקווה אנשים יתקפו אותי ואף אחד לא יעשה כלום. זו המציאות. אני חייבת לצאת החוצה כדי לא לשקוע בכך".

האירוע נחקר על ידי תחנת שכונות במשטרה: שוטרים שהוזעקו למקום הצליחו לאתר את החשוד, עצרו אותו ובתום חקירתו הוארך מעצרו בבית המשפט. היום הועבר החשוד על ידי מנהלת ההגירה למתקן סהרונים.

גלעד שלמור השתתף בהכנת הידיעה.