מסיבת טבע. ארכיון (צילום: ניצן כרמלי, חדשות)
בן זוגה של הצעירה נעצר | צילום: ניצן כרמלי, חדשות

המשטרה עצרה אמש (ראשון) את בן זוגה של הצעירה בת ה-25 שנפטרה לאחר שהשתתפה במסיבת טבע בדרום, סמוך לצומת גורל בתחילת החודש. הצעירה פונתה מהמסיבה במצב קשה מאוד לטיפול רפואי בבית החולים "סורוקה" ונפטרה מספר ימים לאחר מכן. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של 8 החשודים שנעצרו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הצעירה פונתה כשהיא מורדמת ומונשמת, וככל הנראה סבלה ממכת חום קשה שהובילה לקריסה של מערכות הגוף השונות. בשל מכת החום וההחייאה הממושכת שעברה אובחן אצלה נזק מוחי חמור ובלתי הפיך ולבסוף נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

המשטרה עצרה עד כה שמונה מעורבים באירוע, ביניהם בן זוגה של המנוחה ומעורבים בארגון והפקת המסיבה. במהלך סריקות שערכה המשטרה היא גם איתרה את רכב הטנדר בו הושארה הצעירה ללא טיפול רפואי. ממצאי החקירה לא העלו עד כה חשד להימצאות סמים מסוכנים ואלכוהול בגופה של הצעירה.

"כשהגענו לצומת להבים חברנו לרכב פרטי שבו שכבה צעירה בשנות ה-20 לחייה כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה", סיפר יהושע ויינשטיין, פרמדיק מגן דוד אדום שטיפל בצעירה. "הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמה ועיסויים: כאשר חזר הדופק פינינו אותה במצב אנוש לבית החולים סורוקה כשהיא מונשמת".