זירת האירוע (צילום: חדשות 2)
"אמרו לי 'תיכנס הביתה או שאתה מת'" | צילום: חדשות 2

בעל המשאית ממושב בית אלעזרי החשוד שירה למוות בגבר שפרץ למשק שלו שחזר בחקירתו במשטרה את השתלשלות האירועים לפנות בוקר. "הפורצים אמרו לי 'תיכנס הביתה או שאתה מת'", סיפר. מהחקירה אף עלה כי ההרוג היה מוכר משטרה מאירועי פריצה נוספים. הנהג עוכב לחקירה והוא חשוד בעבירה של הריגה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"שמעתי רעשים, יצאתי החוצה עם האקדח שלי", סיפר. "ראיתי חולייה של שלושה גנבים מנסים לפרוץ למשאית שלי, שהייתה כבר מונעת. צעקתי לעברם שיעזבו את המקום. הם אמרו לי 'תיכנס הביתה או שאתה מת'. אז שמעתי שהם מדברים ביניהם בערבית. התחלתי לסגת אחורה, מעדתי, הייתי מפוחד, ותוך כדי מעידה יריתי כדורים באוויר כמה פעמים".

ההרוג הוא גבר בשנות ה-30 לחייו, פלסטיני שבשלב זה נבדק האם שהה בישראל בניגוד לחוק. בבדיקה נוספת התגלה כי להרוג עבר עשיר מאד בתחום ההתפרצויות והגניבות באזור המרכז. החשוד בירי עדיין בחקירה במשטרת רחובות, ובתום החקירה יוחלט האם להביא אותו להארכת מעצר או לשחררו לביתו בתנאים מגבילים.

"לא חשבתי שאגיע לסיטואציה הזו" (צילום: חדשות 2)
זירת האירוע הבוקר | צילום: חדשות 2

כוחות משטרה וצוותי מד"א הוזעקו הבוקר בעקבות דיווח על אדם פצוע השוכב בשדה סמוך לכביש 40, באיזור גדרה. בתום פעולות החייאה נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותו של הפצוע שנורה, על פי החשד, לאחר שניסה לגנוב משאית.

במוקד 100 של המשטרה התקבל הדיווח מבעל המשאית על שלושה חשודים שניסו לגנוב את הרכב. לטענתו הבחין בחשודים ויצא לעברם, השלושה איימו עליו במוט והוא נאלץ לירות באוויר על מנת להרחיקם. במהלך סריקות נרחבות שערכה המשטרה בזירה אותרו כתמי דם, שהובילו למציאת הגופה בשדה הסמוך ליישוב.