"לא תקפתי ולא קיללתי אף אחד, המשטרה משקרת": רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית בר רפאלי, מכחיש היום (שלישי) בשיחה עם חדשות 2 Online את הטענות המופנות נגדו לפיו היה מעורב בתקרית אלימה, במסגרתה תקף, לכאורה, את סגן ראש עיריית הוד השרון בזמן שנסע ברכבו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"לא התעמתתי עם אף אחד, לא תקפתי אף אחד ולא קיללתי אף אחד", אומר רפאלי בשיחה עם חדשות 2 Online. "הזיכרון שלי טוב, אף עימות אין לי עם אף אחד. אני לא איימתי, לא תקפתי ולא קיללתי". רפאלי טוען כי "המשטרה מאבדת את עצמה לדעת בגלל שהיא נתפסה בקלקלתה ובשקרים שקופים שלה. לכן היא מגייסת אזרח שאני לא יודע מי הוא בכלל שיוציא את דיבתי רעה".

רפאלי אף קורא למשטרה לקחת את המצלמה המותקנת ברכבו ולבדוק אם היה מעורב בתקרית כלשהי: "בואו משטרת ישראל, תקחו את המצלמות קחו שנה אחורה ותעברו על כל הצילומים. האיש הזה מנסה לעשות הון פוליטי על גבי".

לדבריו, "המשטרה מגייסת אזרח על מנת להכפיש. אתמול התקשרה אליי מישהי שהציגה את עצמה כחוקרת במשטרת כפר סבא ואמרה לי: 'מר רפאלי, אתה צריך להתייצב במשטרה'. לא הבנתי על מה היא מדברת והיא אמרה שהגישו נגדי תלונה על שתקפתי מישהו בכביש. אמרתי לה 'גברת, אין לי מה לבוא אלייך' וניתקתי, חשבתי שעובדים עליי".

סגן ראש העיר טוען: "רפאלי תקף וקילל אותי"

הערב נודע לחדשות 2 לראשונה כי תלונה הוגשה נגד רפאלי במשטרה.  סגן ראש עיריית הוד השרון, יואב חזן, טוען שרפאלי תקף אותו, איים עליו וקילל אותו באמצע הכביש מסיבה שאינה מוצדקת, לאחר שככל הנראה לא פינה את הכביש כשנסע ברכבו.

"הוא נראה לי כמו מישהו מהעולם התחתון, מעולמות הפשע הנוראיים", אמר יואב רוזן, סגן ראש העיר בשיחה עם חדשות 2. "אז גם נמנעתי מלעשות כל דבר, פרובוקציה או משהו כזה. גם הרכב וגם צורת הנהיגה וגם הניסיונות לעקוף אותי וגם הקללות והצרחות, באמת חשבתי שיש לי עסק עם עולם תחתון", הוא משחזר. "אחרי שהוא תקף אותי, עמד בעל חנות לממכר בגדים ושאלתי אותו 'מי זה המשוגע הזה?' והוא אמר לי 'מה, אתה לא יודע?', אמרתי לו 'האמת, לא, לא זיהיתי'", הוסיף רוזן.

"מפתיע שהמשטרה פתאום מוצאת סיבות לחקור את מרשי", מסר פרקליטו של רפאלי, עו"ד גיל פרידמן. "במיוחד לאור כך שהפרטים שהוצגו במשפט מראים שהמשטרה פעלה בחוסר מקצועיות ואלימות כלפיו". במשטרה מאשרים כי אכן הוגשה תלונה נגד רפאלי - וכי היא נמצאת בבדיקה.