רפי רפאלי, אביה של הדוגמנית המצליחה בר רפאלי, התייצב הבוקר (רביעי) במשטרת כפר סבא על מנת למסור לידיה את צילומי מצלמת האבטחה שהותקנה על רכבו - זאת בעקבות הפרסום אמש לפיו הוגשה נגדו תלונה בגין תקיפת סגן ראש עיריית הוד השרון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"אני אתבע את סגן ראש העיר דיבה אם לא יתנצל", איים רפאלי, "הוא מעליל עליי ומכפיש אותי. אמנם הצבעתי לו, אולם מעולם לא פגשתי את האיש הזה", הוסיף, "לכן אני מגיע מיוזמתי למשטרה". את הצילומים העביר לידי קצין החקירות המרחבי של משטרת מרחב השרון, סנ"צ זיו שגיב.

אמש פורסם כי סגן ראש עיריית הוד השרון, יואב חזן, טוען שרפאלי תקף אותו, איים עליו וקילל אותו באמצע הכביש מסיבה שאינה מוצדקת, לאחר שככל הנראה לא פינה את הכביש כשנסע ברכבו.

"הוא נראה לי כמו מישהו מהעולם התחתון, מעולמות הפשע הנוראיים", אמר רוזן בשיחה עם חדשות 2. "אז גם נמנעתי מלעשות כל דבר, פרובוקציה או משהו כזה. גם הרכב וגם צורת הנהיגה וגם הניסיונות לעקוף אותי וגם הקללות והצרחות, באמת חשבתי שיש לי עסק עם עולם תחתון", שיחזר. "אחרי שהוא תקף אותי, עמד בעל חנות לממכר בגדים ושאלתי אותו 'מי זה המשוגע הזה?' והוא אמר לי 'מה, אתה לא יודע?', אמרתי לו 'האמת, לא, לא זיהיתי'", הוסיף רוזן.

"מפתיע שהמשטרה פתאום מוצאת סיבות לחקור את מרשי", מסר פרקליטו של רפאלי, עו"ד גיל פרידמן. "במיוחד לאור כך שהפרטים שהוצגו במשפט מראים שהמשטרה פעלה בחוסר מקצועיות ואלימות כלפיו". במשטרה אישרו כי אכן הוגשה תלונה נגד רפאלי - וכי היא נמצאת בבדיקה.