חשד למעשה מגונה בקטינה
אילוסטרציה | צילום: החדשות

ההורים החשודים בהתעללות קשה בחמשת ילדיהם ביישוב בגוש עציון טענו בחקירתם במשטרה כי המעשים בהם הודו היו "דרך של חינוך". בית המשפט האריך את מעצרם של בני הזוג בשלושה ימים, וילדיהם פוזרו בין כמה משפחות ביישוב, בתיאום עם גורמי הרווחה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האב, גבר מאחד היישובים בגוש עציון נעצר היום (שישי) לאחר שחזר מחו"ל בחשד שהוא ואשתו התעללו במשך שנים בחמשת ילדיהם, בגילאים 5,6,11,12 ו-13. במשטרה אומרים שעל גופם של הילדים נמצאו חבלות וצלקות ממקרים שבהם היכו אותם במקלות

אתמול דיווחו גורמי הרווחה על האירוע למשטרת ישראל. על פי הדיווח, חמשת הילדים, שלושה מהם משותפים לבני הזוג ושניים מהם מנישואיו הקודמים של הבעל, נמצאו כשחבלות, חתכים וסימנים כחולים על גופם.

חוקרי המשטרה הגיעו לבית המשפחה, הבחינו בחבלות וזימנו חוקרי ילדים למקום. מעדותם של הילדים עלתה תמונה קשה מאד של התעללות. המשטרה הוציאה צו חירום להוצאת הילדים מביתם, וגבתה עדויות מהשכנים והמורים של הילדים, עדויות שחיזקו את עדות הילדים.

כמו כן, בבית המשפחה נתפסו כלים ששימשו את ההורים לצורך הפגיעה בילדים. האם נעצרה ובחקירתה הודתה כי היא ובעלה ביצעו את המעשים לאורך שנים. בעלה נעצר אף הוא לאחר שהייה בחו"ל, וגם הוא הודה בחקירתו בביצוע המעשים הקשים.