הכסף על פי החשד קשור בהלבנת הון (צילום: משטרת ישראל)
הכסף על פי החשד קשור בהלבנת הון | צילום: משטרת ישראל

עשרות חשודים נעצרו בלילה (חמישי) במבצע מיוחד שערכה כוחות משטרת ישראל ביישוב הבדואי תל שבע בדרום הארץ. מאות שוטרים וחוקרים פשטו על מוקדים שונים, תפסו כמות גדולה של אמצעי לחימה וסמים ועצרו עשרות שוהים בלתי חוקיים ודרושי חקירה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בפעילות נטלו חלק מאות שוטרים, בלשים, לוחמים ויחידת בעלי החיים של המחוז הדרומי: כלבנים ופרשים, מסוק היחידה האווירית וכוחות נוספים.

"פעילויות שכאלו ימשכו כל עת שנדרש" (צילום: משטרת ישראל)
"פעילויות שכאלו ימשכו כל עת שנדרש" | צילום: משטרת ישראל

במהלך חיפושים שערכו ביישוב הצליחו לאתר אמצעי לחימה רבים ובהם נשק מאולתר, תת מקלע קארל גוסטב, רובה ציד, תחמושת רבה ורימוני הלם. בין היתר, אותר רכוש גנוב שחלקו אף נגנב מפריצה שהתבצעה באותו לילה. במהלך

קצין מודיעין במשטרה שהשתתף במבצע מצא מכשיר פלאפון סלולרי, שלתדהמתו נגנב במהלך פריצה לדירתה של לא אחרת מאשר אחותו.

_OBJ

עוד במהלך המבצע, אותרו ביישוב 38 שוהים בלתי חוקיים וארבעה חשודים בהלנתם במקום. כמו כן מצאו חוקרי המשטרה מאות אלפי שקלים הקשורים להערכת המשטרה בעבירת הלבנת הון.

_OBJ

הפעילות בתל שבע מצטרפת לארבעה מבצעים שנערכו ביישובי המגזר הבדואי בדרום במהלך החודשיים האחרונים על ידי מרחב הנגב במשטרה.

"משטרת המחוז הדרומי הציבה לעצמה למטרה מידית את חיזוק תחושת הביטחון בקרב הציבור המתגורר ביישובי המגזר הבדואי לאור אותם אירועים חמורים שהתרחשו לאחרונה", נמסר מדוברות המשטרה. "פעילויות שכאלו ימשכו כל עת שנדרש. אותו קומץ פורע חוק ראוי שיפנים כי הוא פוגע ומסכן הן את סביבתו הקרובה, והן את עצמו. עדיף לו כי ישוב למוטב בהקדם".