רפאלי תנדב מידע על חשבונות בחו"ל (צילום: רויטרס)
אביה של בר רפאלי נעצר | צילום: רויטרס

הותר לפרסום כי רפי רפאלי, אביה של בר רפאלי, הוא האדם שנעצר בחשד לתקיפת שוטרת בסוף השבוע. המשטרה עצרה אותו ואת חברו שהיה נוכח בזירה לחקירה ביום שבת, והוא שוחרר לאחר יממה למעצר בית. הבוקר (שני) המשטרה פשטה על ביתו והחרימה את כל מצלמות האבטחה שמתעדות את האירוע. הפרשה המביכה מגיעה ימים ספורים לאחר שהדוגמנית ילדה את בתה הבכורה ליב.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עורכי דינו גיל פרידמן ואילן אזולאי, שמייצגים את רפאלי וחברו שנעצר גם כן באירוע, סיפרו: "תמוה שהמשטרה היום פושטת ולוקחת את המצלמות. אתמול בדיון בבית משפט השלום אנחנו הצגנו בפני השופט את המצלמות האלה - היא הייתה יכולה לקחת את זה במסגרת הדיון". רפאלי נשלח אתמול לשלושה ימי מעצר בית, למרות שהוא וחברו ערערו על המעצר.

כך נעצר החשוד הנוסף בפרשה: תיעוד בלעדי

אתמול שוחרר רפאלי למעצר בית בתנאים מגבילים - והמשטרה שחררה גם את חברו של החשוד. השניים נעצרו לאחר ששוטרות שהוזעקו לביתו של רפאלי בשרון, בעקבות תלונות על רעש. השוטרות העירו לו וביקשו ממנו להנמיך את המוזיקה אלא שהוא בתגובה הדף אותן מהבית.

תלונה במשטרה. רפי רפאלי (צילום: חדשות 2)
רפי רפאלי, ארכיון | צילום: חדשות 2

לפי החשד, רפאלי אף ניסה לצאת לאחר מכן מכניסה אחרת של הבית. השוטרות תפסו אותו יחד עם מאבטח של השיטור העירוני והוא סירב להזדהות בפניהן.

קצין בכיר במשטרת מחוז מרכז אמר בעקבות המעצר כי "אצלנו אין איפה ואיפה, אבל מה שעצוב כאן זה ההתנהגות הכל כך דוחה של שני החשודים". לדבריו, נשלחה אליהם שוטרת בליווי פקח אחרי ששכנים התלוננו על רעש בשעות הצהריים המאוחרות: "ברגע שהיא הגיעה, היא הושפלה וקשה לתאר במילים את מה שהיא עברה".

רפי רפאלי ובתו, ארכיון (צילום: חדשות 2)
רפאלי ואביה, ארכיון | צילום: חדשות 2