זה קרה לפני כשלושה שבועות בשכונת רמת אליהו בראשון לציון: אונס קבוצתי שבו על פי החשד תקפו שמונה גברים צעירה בשנות ה-20 לחייה, תושבת העיר. שבעה מהם עובדים זרים מאריתריאה, ואחד ישראלי תושב ראשון לציון. יום למחרת ניגשה הצעירה לחוקרי משטרת ראשון לציון וגוללה בפניהם את הסיוט שעבר עליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי חומר החקירה, הצעירה שהתה במועדון סנוקר שכונתי. סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר היא נראתה כשהיא עוזבת את המקום וחלק מהחשודים יוצאים אחריה. בשלב הזה, שלושה מהם ניסו לשכנע אותה להתלוות אליהם, היא סירבה, אבל החשודים לא ויתרו.

על פי החשד הם גררו אותה לכיוון הדירה שלהם, היא צעקה לעזרה אבל אף אחד לא שמע את זעקותיה. "היא מרגישה רע והיא משתדלת להשאיר את הטראומה מאחוריה", אמר ידידה של המתלוננת.

העצורים מכחישים את החשדות המיוחסים להם

מייק, אחד החשודים המרכזיים באונס של הצעירה, טוען שכלל לא היה עם הבחורה ושהמשטרה עצרה באקראי כל אריתריאי שבילה במועדון הסנוקר. "לא אנסתי אותה, לא מכיר אותה בכלל", הוא אמר לחדשות 2.

"הגרסה של החשוד שונה לגמרי ממה שהמשטרה מספרת והגרסה שלו מאוד ברורה - הוא לא השתתף בכל מעשה מיני כפי שטענה המשטרה", אמר פרקליטו של החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד פאדי חמדן.

בשבוע שעבר שיחרר בית המשפט שלושה מהחשודים למעצר בית של שבועיים. גם הם מכחישים כל קשר לאירוע. על פי החשד, האזרח הישראלי אנס את הצעירה בזמן שבאה אליו לספר לו מה עשו לה העובדים הזרים. "אני מכיר אותו, אני כועס עליו", אמר ידידה של המתלוננת. "הוא עשה פה דבר שפל. במקום לשמור עליה, הוא שיתף איתם פעולה".

במשטרה עדיין מנהלים מצוד אחר חשוד מרכזי נוסף, שמיני במספר. גם הוא עובד זר מאריתריאה. בשבוע הבא, כך מבטיחים במשטרה, יוגשו כתבי אישום נגד כל החשודים בפרשה.