זמן קצר לאחר שדווח על התפתחות דרמטית בפרשת אייל גולן, במסגרתה מעריכים במשטרה כי בניגוד לטענות בתחילת השבוע, לא בוצעו האזנות סתר בביתו של אייל גולן, הזמר מגיב לראשונה: "אני סומך על המשטרה שעושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אם יתברר שהדברים נכונים - זה חמור", הוסיף גולן, "ואם הדברים לא נכונים זה אפילו עוד יותר חמור". ביום שני התלונן גולן במשטרה כי חוקרים פרטיים מצאו מכשירי האזנה מחוץ לביתו. כעת מעריכים במשטרה כי בניגוד לתלונה, גולן לא נפל קורבן לעבירה ועדותו תיבדק מחדש.

"בשעות האחרונות רצות שמועות לגבי ההאזנות שהן תרגיל יחצ"ני וסיפור בדוי", כתב לפנות ערב גולן בעמוד הפייסבוק שלו. "חשוב לי להדגיש שאנחנו העברנו את כל החומרים כפי שהם למשטרה באמצעות עורכי הדין ואם הדבר נכון מדובר בשערורייה ואם אינו נכון זו שערורייה גדולה אף יותר. אנו בטוחים שמשטרת ישראל תעשה את העבודה ביסודיות ובנאמנות. צר לי על הספקולציות של אנשים, בקרוב הכל יתברר".

"זה יחצנות? זה בושה"

"קיבלנו חומרים ברורים לחלוטין, חומרים לא פשוטים ומדאיגים שהם תוצאה של האזנות", אמר הערב בני פרץ, מנהלו של גולן, בריאיון למהדורה המרכזית. "לקחנו את החומרים למר יהושע רזניק, לשעבר המשנה לפרקליט המדינה, והוא ניגש למשטרת ישראל וביקש מהם לחקור את אמינותם".

פרץ שלל מכל וכל את הטענות לפיהן התלונה על האזנות הסתר הייתה חלק מתעלול יחצני. "זה כבוד להוציא את הפרשה הזאת? זה בושה בשבילנו", אמר. "אנחנו מתביישים בכלל לדבר על זה, אם זה יחצנות אז אוי ואבוי לנו".

השבוע בדקה המשטרה כמה שמות של אנשים שלדעתה עשויים היו להתקין את מכשירי הציתות, חלקם שמות מוכרים בעולם הבידור. לחוקרים סיפר גולן שהוא חושד שמי שצותת לו הוא גם ש"ארגן" את הקטינות שהתלוננו נגדו על עבירות מין - תלונות שלא הוכחו, והתיק נסגר מחוסר ראיות.

השבוע התראיינה אחת המתלוננות לחדשות 2 ואיששה את גרסתו של גולן: "יש עבריינים שמעורבים בזה", אמרה ט' בת ה-18 שהתלוננה נגד גולן בפרשה הקודמת, "אלה אנשים שפשוט רוצים להרוס לאייל את הקריירה". לדבריה, עבריינים הפעילו לחץ על קבוצת הנערות כדי שיגיעו למשטרה להתלונן. "חברות שלי קיבלו טלפון, איימו עליהן שכדאי להן להפיל את אייל, שזה יעשה להן רק טוב, שהן יקבלו כסף, סכומים הזויים. ואלה בנות שצריכות את הכסף".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם