תקיפה אלימה בערב החג לעיני המצלמות: צעיר בן 21 הוכה השבוע ברמת גן על ידי שמונה קטינים שהיו חמושים בקסדות, כיסאות ומוטות ברזל. מצלמות האבטחה שהוצבו במקום תיעדו את התקיפה החמורה, שבמשטרה זכתה לכינוי "התפוז המכני - הגרסה הישראלית". הצעיר נפצע באורח בינוני עד קשה והתוקפים נעצרו בעקבות התיעוד. במשטרה מתכוונים להגיש נגדם בקרוב כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התקרית האלימה החלה כאשר שתי חבורות בילו בפארק הירקון מתוך מטרה לערוך מנגל (על האש). אחת החבורות כללה נערים בני 17 מאזור המרכז. בין אחד הקטינים לבין הצעיר בן ה-21 פרץ ויכוח סביב נוזל להדלקת פחמים: השניים התקוטטו ותוך זמן קצר הבטיחו זה לזה "לסגור את החשבון" בתחנת דלק ברמת גן.

הצעיר הגיע למקום ילד עם חבר נוסף כשהם מצוידים בשרשראות ברזל וסכין, אך הקטין הגיע למקום עם שבעה מחבריו. "במהלך הקטטה שהתפתחה תקפו הקטינים את הבגיר בכל מה שנקרה בדרכם", ציינו במשטרה. הצעיר הוכה באמצעות פריטים שנמצאו בזירה, בהם מוטות ברזל וכיסאות. סיירי מרחב דן במשטרה הגיעו למקום ואיתרו אותו שרוע על הרצפה ומדמם.

ארכיון
הסיבה לקטטה. אילוסטרציה | צילום: גל מרגוליס

במהלך החקירה שמר הקורבן על זכות השתיקה ולא מסר פרטים על תוקפיו ועל הרקע לאלימות הקשה, אך לאחר מספר פעולות חקירה הצליחו בלשי מחלק הנוער במרחב דן - בראשות רס"מ רפי סרוסי שניהל את החקירה - לעצור את שמונת התוקפים שקשרו את עצמם למעשה.

מחר (חמישי) התוקפים וגם המותקף יובאו להארכת מעצר נוספת. ראש מחלקת הנוער במרחב דן, רפ"ק משה קרסקו, אמר כי מדובר בתקיפה חמורה במיוחד. "המשטרה תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם החשודים", הבטיח.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני