סוכן הדוגמניות המוכר, שבמשרדי הסוכנות שלו הושתלו מצלמות נסתרות שתיעדו דוגמניות מחליפות בגדים ובהן גם קטינות, מגיב לחשיפה בחדשות 2 Online ומדגיש: "אין לי כל קשר לפרשה, לא ידעתי על המצלמות ואני מזועזע ופגוע מכך שמנסים לשרבב את שמי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באמצעות עורך דינו רון לוינטל, מבהיר בעל סוכנות הדוגמנות כי הצילומים שהוצגו צולמו בחדר שהושכר לאדם שאינו חלק מסוכנות הדוגמנות. "הנזק שנגרם ושעוד ייגרם בלתי ניתן לאומדן. אנו כעת שוקלים את צעדינו הבאים נגד האחראי לנזק", אומר עו"ד לוינטל.

פרקליטו של סוכן הדוגמניות מסביר כי אותו אדם ששכר את החדר במתחם סוכנות הדוגמניות כבר לא נמצא שם והצילומים ככל הנראה צולמו מזמן: "החדר היה משמש להנהלת חשבונות של השוכר ולהבנתנו, המצלמות הושתלו לשם לצורך ריגול תעשייתי, ולא לשם צילום הבנות המתועדות".

"מזועזע משימוש בצילומים", עו"ד לוינטל
"מזועזע משימוש בצילומים", עו"ד לוינטל | צילום:

עו"ד לוינטל מדגיש כי סוכן הדוגמניות חש נבגד מהמעשים: "הוא הכניס מישהו לסוכנות שלו שהיא כמו ביתו והאדם הזה בגד באמונו. מרשי מזועזע מכל שימוש לא הגון בצילום מסוג זה ושוקל לתבוע את הגורם שביצע זאת ולו בשל הנזק העקיף שנגרם לו".

הוא אומר כי בעל סוכנות הדוגמניות הוא אדם ששמו הולך לפניו כי הקים את העסק בכוחות עצמו ולעתים יש אנשים שמנסים להתנכל לו. "הוא חש פגוע מאוד מכך שמנסים לשרבב את שמו ואת סוכנות הדוגמנות שלו לפרשה האומללה הזו", אומר עורך הדין.

מאות שעות צילומים במשרדי הסוכנות

בסרטון שהגיע לחדשות 2 Online נראות צעירות בהלבשה תחתונה כשהן מצולמות מזווית שמעידה על כך שהמצלמה ממוקמת בתקרה של אחת הפינות בחדר. במשטרה מעריכים כי בעלי הסוכנות לא היו מודעים לקיומן של המצלמות.

החומרים המפלילים הגיעו לסגן-ניצב דוד מישקין, מפקד מפלג ההונאה במחוז ת"א, שהחליט מיד לפתוח בחקירה. צוות של חוקרים החל לגבות עדויות מאנשים שידעו אודות המצלמות המוסתרות.

מעדויותיהם במשטרה עולה כי ישנן מאות שעות שצולמו במשרדי הסוכנות ובחדרים בהם מתפשטות הדוגמניות. במשטרה חוששים שהאדם שאחראי להתקנת המצלמות אחסן את הסרטונים במספר התקני אחסון שונים ואף הפיץ חלק מהם.

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם