דוד דבש, הידוע בכינוי "דוד הכי-טוב", הוא החשוד המרכזי בפרשת הכת המשיחית - אך לא החשוד היחיד. אישה נוספת המעורבת בפרשה היא ש', החשודה בהשתייכות לכת שסרסרה בנשים. על פי החשד, ש' פגשה נשים בכותל ובאומן, ושכנעה אותן לחבור לדבש. אלא שהיא מכחישה את החשדות המיוחסים לה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מה שעומד מאחורי הסיפור זה עלילה קצת מרושעת של סכסוכים על ענייני רכוש וכל מיני סכסוכים בין משפחות בעקבות גירושין", אמרה ש' לחדשות 2. "ללא ספק, עומדת פה בחורה שיש לה אורח חיים והתנהלות בעייתית ביותר. המשטרה לא באמת עקבה אחרי כל הפעילויות שאופפות את אותה בחורה".

היום, ממעצר הבית שאליו שוחררה, סיפרה ש' גם על הקשר בינה לבין דבש. "הקשר הוא היכרות, אנשים שמכירים", היא הסבירה. "בכל זאת, אנחנו באזורים קרובים ואנחנו מסתובבים באזורים דתיים, במקומות דתיים. יש קשר בין משפחות ואנשים, אבל זה הכל".

"אז טוענים", הדפה ש' את החשדות המיוחסים לה ולדבש. "מחר גם אני יכולה להחליט שאני מגישה עליך תלונה, למה לא? אם החקירה לא נעשית כמו שצריך, גם אתה יכול למצוא את עצמך במצב כזה".

עו"ד אלון דוידוב, פרקליטה של ש', הוסיף: "יש פה בליל של שמועות וטענות מצד נשים שהייתי אומר שצריך לבדוק את כשירותן ומניעיהן, ואז לצאת עם כל הכותרות שמתייחסות לאנשים תמימי דרך חסרי עבר פלילי, ולבוא ולעצור אותם בוקר אחד על כלום".