הזמר בבית המשפט, ארכיון (צילום: חדשות 2)
הזמר בבית המשפט, היום | צילום: חדשות 2

התפתחות נוספת בפרשת יוצא הריאליטי: אביו של הזמר, החשוד במעורבות בסיוע לביצוע מעשה מגונה בכוח, נדרש אף הוא לחקירה בחשד ששידל לזנות את הצעירה בת ה-18, עמה שכב הבן. במקביל, מעצרם של הזמר הים תיכוני, בן ה-27 וחברו, בן ה-23, הוארך היום (ראשון) בשלושה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי החשד, הצעירה הגיעה לביתו של הזמר אחרי שהכירה אותו דרך הפייסבוק - שם קיימה איתו יחסי מין בהסכמה. בשלב מסויים הוא סיפר לה כי גם שותפו לדירה מעוניין לקיים איתה יחסי מין.

מעדותה של הצעירה עלה, כי היא היססה וסירבה לבסוף להצעה. אלא שבשלב הזה הפך השותף בן ה-23 לאגרסיבי וביצע בה לכאורה מעשה סדום ואונס, בנוכחות חברו, פליט הריאליטי שקיים עמה יחסי מין קודם לכן.

"ביקש מחברו שלא יכאיב לה"

בדיון בהארכת המעצר סיפרה נציגת המשטרה כי בזמן המעשה, נכח הזמר במקום ורק ביקש מחברו שלא יכאיב לצעירה. לאחר המעשה, על פי החשד, יצאו שני הצעירים ובת ה-18 נשארה עם אביו של הזמר. האב חשוד כי הציע לה לעשן סיגריה, שהכילה כנראה גראס או חומר אחר, ולאחר שלא יכלה להתנגד אנס אותה. לבסוף, לקח אותה ברכבו לאזור מגוריה.

הזמר, יוצא הריאליטי, חשוד בסיוע לביצוע מעשה מגונה בכוח. חברו, חשוד בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ומעשה סדום בכוח. "מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם, וזאת כעולה מעדות המתלוננת ומעדות נוספת המחזקת אותה", קבע השופט בהחלטתו והאריך את מעצרם של הצעירים החשודים. אביו של הזמר נעלם וטרם אותר.