הזמר בבית המשפט, ארכיון (צילום: חדשות 2)
הזמר בבית המשפט, היום | צילום: חדשות 2

אביו של הזמר שנעלם אותר ונעצר: שוטרי תחנת מסובים עצרו הלילה (שני) את אביו של הזמר בוגר תכנית הריאליטי. האב, החשוד בסימום ואונס הצעירה בשבוע שעבר בדירת בנו, נדרש לחקירה אך לא התייצב, ולאחר שנוצר עמו קשר הוא נעצר ונחקר. בהמשך היום יובא האב החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב התייצב הלילה סמוך לשעה 02:00 בתחנת המשטרה, לאחר שהשוטרים יצרו עמו קשר טלפוני. במשטרה טענו אתמול כי האב הציע לצעירה בת ה-18, שקיימה עם בנו יחסי מין בהסכמה, סם ולאחר מכן שידל אותה לזנות. מעצרו של הבן הזמר בן ה-27 וחברו בן ה-23 הוארך אתמול בשלושה ימים.

לפי החשד, הצעירה הגיעה ביום שלישי בשבוע שעבר לביתו של הזמר אחרי שהכירה אותו דרך הפייסבוק - שם קיימה איתו יחסי מין בהסכמה. בשלב מסויים הוא סיפר לה כי גם שותפו לדירה מעוניין לקיים איתה יחסי מין.

"ביקש מחברו שלא יכאיב לה"

מעדותה של הצעירה עלה, כי היא היססה וסירבה לבסוף להצעה. אלא שבשלב הזה הפך השותף בן ה-23 לאגרסיבי וביצע בה לכאורה מעשה סדום ואונס, בנוכחות חברו, פליט הריאליטי שקיים עמה יחסי מין קודם לכן.

בדיון בהארכת המעצר אתמול סיפרה נציגת המשטרה כי בזמן המעשה, נכח הזמר במקום ורק ביקש מחברו שלא יכאיב לצעירה. לאחר המעשה, לפי החשד, יצאו שני הצעירים ובת ה-18 נשארה עם אביו של הזמר. האב חשוד כי הציע לה לעשן סיגריה, שהכילה כנראה בתוכו גראס או חומר אחר, ולאחר שלא יכלה להתנגד אנס אותה. לבסוף, לקח אותה ברכבו לאזור מגוריה.

הזמר, יוצא הריאליטי, חשוד בסיוע לביצוע מעשה מגונה בכוח. חברו, חשוד בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ומעשה סדום בכוח. "מעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם, וזאת כעולה מעדות המתלוננת ומעדות נוספת המחזקת אותה", קבע השופט בהחלטתו והאריך את מעצרם של הצעירים החשודים.