שלושה ימים לאחר שדרס על פי החשד שלוש נשים בנתניה, נעצר שושן ברבי במחסן באזור התעשייה בצפון העיר. הערב התהדקה הטבעת סביבו, ומידע מודיעיני שהגיע לשוטרי מחוז המרכז הביא ללכידתו בעזרת חמישים שוטרים. בשעה זו הוא נחקר בתחנת המשטרה בנתניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים ראשונים עולה כי ברבי הגיע למחסן באזור התעשייה בנתניה לפני מספר שעות, וכאשר הרגיש שהבלשים סוגרים עליו הוא קפץ מהקומה השלישית של הבניין בו הסתתר. ברבי נפגע בידו בעת שניסה להימלט מהשוטרים.

הערב הגיעה אשתו עם צירי לידה ואושפזה במחלקת היולדות של בית החולים לניאדו בעיר. מוקדם יותר היום, הוציאה המשטרה צו מעצר כנגד ניצה ברבי, כאשר על פי ההערכות שוטרים צפויים ללוות ולאבטח אותה במהלך אשפוזה בבית החולים.

סוף הסיפור, שושן ברבי נעצר בנתניה
סוף הסיפור, שושן ברבי נעצר בנתניה | צילום: חדשות 2

גורם בכיר במשטרה המעורה בפרטי החקירה, סיפר כי מצבה המשפטי של ברבי קשה מאוד, משום שהיא מוגדרת כ"מוח" מאחורי בריחתו של בעלה שושן. "אחרי התאונה הוא הגיע אליה והם תיאמו גרסאות", אמר הקצין הבכיר, שהוסיף כי ברבי הייתה זו שהפעילה לחץ על יוחאי גליקסמן להגיע לתחנת המשטרה ולהסגיר עצמו.

כעת, חשודה ברבי בשיבוש הליכי משפט וסיוע להימלטות. בתגובה לחשדות אמר עורך דינה דוד יפתח: "אין לה שום קשר עם ברבי והיא קוראת לבעלה להסגיר את עצמו".

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

צפו: כאן נתפס שושן ברבי

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"