נהג אוטובוס בן 64 הותקף הלילה (בין חמישי לשישי) בידי גבר בן 31 בפתח תקווה. החשוד נעצר בידי המשטרה, הנהג בשיחה לחדשות Online: "אנחנו שק חבטות - עולים השיכורים ומוציאים עלינו עצבים". כך זה נראה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הנהג תיאר כי "הנסיעה קרתה בשלוש וחצי בלילה - קווי לילה של חברת דן 466 מרידינג לאם המושבות פתח תקווה. הנוסע עלה לאוטובוס רצה לשלם הסברתי לו שבלי רב קו אי אפשר לנסוע. הוא בא התיישב בלי לשלם כי לא היה לו רב קו ולא אמרתי לו כלום".

"פתאום הוא התחיל לדבר עם הנוסעים, לקלל אותם", הוסיף. "בחורה אחת פנתה אליו ושאלה: 'למה אתה מקלל?' והוא צעק עליה. אחר כך הוא רצה לצלצל למשטרה להתלונן למה לא רציתי לקחת ממנו כסף. אז הוא בא אליי עם הטלפון, רצה שאדבר עם מישהו ואמרתי לו שאני לא יכול תוך כדי נהיגה".

"אז הוא חזר להתיישב והגענו לתחנה מרכזית", תיאר. "כולם יורדים - הוא נשאר, לא רצה לרדת. התחיל לנבל את הפה ומשום מקום התחיל להרביץ לי, לדפוק בי אגרופים. גם כשצעקתי עליו להפסיק הוא המשיך וזרק עליי את הפח. המשטרה הגיעה ועדיין לא רצה לרדת מהאוטובוס. הוא לא שחרר ממני הוא לא רצה לרדת... עד שהוא ירד ובאתי לסגור את הדלת הוא בכל זאת נשאר. אז שוב עצרתי והוא שוב הרביץ".

חברת דן למשטרה: לפעול במלוא הכח כנגד אותם אנשים אלימים

הוא הוסיף: "המשטרה תפסה אותו והלכתי למשטרה עם הבחורה שצילמה והעברתי להם את כל הצילומים. אנחנו שק חבטות. עולים השיכורים ומוציאים עלינו עצבים. אני בבית חולים עושה צילום סיטי בכתף. (הוא) נתן בי אגרופים חזקים, את הפח דפק לי בראש".

האירוע החמור התרחש כאמור בשעות הקטנות של הלילה: מהמשטרה נמסר הבוקר כי לאחר שהחשוד נמלט, צוות שוטרי סיור של משטרת ישראל איתר אותו לאחר סריקות ועצר אותו. הוא נחקר והבוקר יובא בפני שופט בית המשפט השלום בעיר.

מחברת דן נמסר בתגובה: "המקרה מזעזע. אנו בחברת דן המומים מהתופעה המקצינה והולכת בחברה שלנו בישראל ונמשיך לדרוש מהמשטרה ורשויות האכיפה לפעול במלוא הכח כנגד אותם אנשים אלימים".

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il