חג לא שקט: קטטה פרצה היום (שבת) בין כמה צעירים לבין אנשי אבטחה באתר הבילוי ימית 2000. בשלב זה עוכב לחקירה קטין בן 17: המשטרה פתחה בחקירה וצפויים מעצרים נוספים. באחד הסרטונים מהאירוע שהופץ ברשתות החברתיות נראה מאבטח שהוכה על ידי מספר בליינים, השמיט את האקדח שלו אך התעשת מיד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

גורם המעורה בפרטי החקירה סיפר לחדשות Online: "כמה צעירים דרשו להיכנס למתחם הספא של ימית 2000 מבלי לשלם, המאבטחים הסבירו כי הכניסה בתשלום נוסף. הצעירים סירבו לשלם, התעקשו להיכנס פנימה והפעילו אלימות בלתי מרוסנת כלפי המאבטחים שהיו שם".

הגורם הוסיף כי בארבעת הימים האחרונים המקום בתפוסה מלאה גם בגלל שבועות וגם בגלל עיד אל פיטר, כך שהצפיפות הייתה מקסימלית. המשטרה עצרה קטין ואספה את מצלמות האבטחה וחוקרים מנתחים את המידע מהמצלמות, בנוסף לסרטונים שהסתובבו ברשתות החברתיות. במשטרה מעריכים כי צפויים מעצרים נוספים.

כיסאות וחפצים נוספים הושלכו בתקרית, אך לא דווח על אנשים שנזקקו לטיפול רפואי. במקום התקהלו מבלים רבים וכוחות האבטחה והביטחון התקשו בתחילה להשתלט על המהומה האלימה שפרצה. מהתיעודים עולה כי האירוע היה יכול להתפתח באורח חמור הרבה יותר.

מהמשטרה נמסר כי "היום בפארק מים בחולון ארעה קטטה רבת משתתפים שכללה השלכת כסאות אחד לעבר השני. המתפרעים לא נשמעו להוראות המאבטחים במקום. שוטרים שהוזעקו למקום וטיפלו באירוע הבחינו במעורבים מתקוטטים ביניהם ועצרו  חשוד אחד (17, ירושלים) שהיה מבין משליכי הכיסאות. משטרת ישראל פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע".

בתקרית נוספת שאירעה היום, נעצרו חשודים בקטטה בבריכה בירוחם. המשטרה הודיעה כי עוכבו 6 חשודים במעורבות באירוע, לאחר שהתקבל דיווח על תגרה במקום. "משטרת ישראל פועלת באפס סובלנות כלפי מפירי סדר, הסדר במקום נשמר", נמסר.

פוראת נסאר השתתף בהכנת הידיעה.