חשד: הטריד מינית תלמידות (צילום: Diana Eller, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: Diana Eller, 123RF

גבר נעצר אתמול (רביעי) בחשד שביצע שורה ארוכה של עבירות מין בעשרות נערות בנות 13-17. על פי החשד, נהג החשוד ליצור קשר עם הקטינות באמצעות מודעות שפרסם ברשתות החברתיות תחת שמות בדויים, ולהציע להן להיפגש עמו לצורך צילומי דוגמנות. בזמן המפגש - תיעד את הקטינות במצלמה נסתרת. הוא חשוד בפגיעה בפרטיות באמצעות צילום ברשות היחיד, בשימוש בגופו של קטין לפרסום תועבה ובעבירות נוספות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

המשטרה חושדת כי החשוד ניצל באופן בוטה את תמימותן ואת רצונן של הנערות לדגמן ולזכות לפרסום, וכך לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות שכנע אותן להגיע למקום המפגש לצורך הצילומים. עוד נמסר מהמשטרה כי החשוד פעל משך תקופה ארוכה באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה להונאת הקטינות וביצע בהן עבירות מין ללא ידיעתן.

המעצר התבצע בעקבות חקירה סמויה שניהלה המשטרה במשך מספר חודשים, ובמהלכה הופעלו גם אמצעים טכנולוגיים. את החקירה ניהלה יחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה ובתיאום עם גורמי הרווחה.

בשלב זה, לצד חקירת החשוד ובחינת חומר הראיות, במשטרה עושים מאמץ לאתר קטינות נוספות שהחשוד יצר עמן קשר או פגע בהן ולגבות מהן עדויות. מעצרו של החשוד הוארך הבוקר בבית משפט השלום בראשון לציון בארבעה ימים נוספים.