המשטרה עצרה חשודה שפרצה לבתים ולרכבים באזור השרון וגנבה מתוכם רכוש. בסרטון שפורסם היום (חמישי) על ידי המשטרה וצולם במצלמות האבטחה בחניון בנתניה מתועדת החשודה כשהיא פורצת למספר רכבים חונים וגונבת מתוכם חפצים וכסף. מעצרה הוארך עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפני כשלושה חודשים התקבל במשטרת ישראל דיווח על גניבה של ארגז כלי עבודה ובו ציוד חשמלי לרכב מחניית בית ברחוב אמנון ותמר שבגנות הדר. המשטרה פתחה בחקירה ותוך זמן קצר איתרה את החשודה ועיכבה אותה לחקירה שבסיומה היא שוחררה בערבויות.

למחרת , התקבלה תלונה נוספת בתחנת המשטרה על פריצה למחסן בנורדיה וגניבה של כלי עבודה ובהם מסור ומנוע למזגן. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע וכעבור כיומיים איתרה את החשודה כשברשותה מספר חפצים אשר קשרו אותה למעשי הגניבה בגנות הדר ובנורדיה.

מחקירת המשטרה עלה כי מספר שעות לפני שנעצרה, החשודה פרצה לשני כלי רכב שחנו בחניון תת-קרקעי ברחוב פינסקר שבנתניה. מצלמות האבטחה של החניון תיעדו את המעשים: בתיעוד ניתן לראות כיצד מרכב אחד גנבה החשודה שלטים ומרכב נוסף שחנה בחניון היא גנבה מסמכים, כרטיס אשראי וכסף מזומן. החקירה העלתה כי בהמשך, נכנסה החשודה לחדר מדרגות של אחד הבניינים ברחוב וגנבה חפצי נוי וכן התפרצה למחסן של הבניין.

מעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה ואתמול הוגש נגדה כתב אישום המייחס לה בעבירות של גניבה, הסגת גבול פלילית, פריצה לבניין, פריצה לרכב וגניבה מרכב.