מעצרה של המטפלת החשודה בהתעללות מנס ציונה הוארך הבוקר (רביעי) פעם נוספת - ביממה בלבד. המשטרה הגישה נגדה הצהרת תובע מתוך כוונה להגיש כתב אישום בקרוב - ייתכן שכבר מחר -  והודיעה לבית המשפט כי החקירה הסתיימה. הסעיף המיוחס למטפלת, שבכתה במהלך הדיון: התעללות בחסר ישע, תינוק כבן שנה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

נציג המשטרה אמר בדיון על הארכת המעצר בבית משפט השלום בראשון לציון כי הבסיס לחקירה הוא הסרטון של החשודה. כשנשאל אם כל האלימות המיוחסת למטפלת התרחשה באותו יום, נציג המשטרה השיב בחיוב.

פרקליטה של החשודה אמר בדיון: "הילד לא עד בתיק, הוא תינוק הוא לא ידבר. יש עוד משהו חוץ מזה? לא" - ונציג המשטרה השיב לו: "אתה שואל ועונה לעצמך". עורך הדין של החשודה טען כי "לא נגרמה חבלה לילד, אין לו שברים". במשטרה הפנו לתיק הרפואי ואמרו כי קיימים ממצאים רפואיים אחרים שאינם שברים.

"ישנה הצהרה בתיק, אנחנו רוצים להאריך את המעצר", הוסיף נציג המשטרה. עורך הדין של החשודה אמר: "על פי החוק, בית המשפט חייב לשאול את עצמו אם היא יכולה לצאת לחלופת מעצר, למעצר בית. אישה ללא עבר פלילי. היא תתחייב לא לעבוד יותר עם ילדים. הנה, תראה אותה, היא במצב קשה במעצר". בית המשפט האריך לבסוף ביממה את מעצרה.

האם של הפעוט בן השנה מנס ציונה התקינה לפני כחודש מצלמת אבטחה בביתה, ולאחר שצפתה בחומרים ראתה תיעוד של המטפלת של בנה מכה אותו. בתיעוד, שנחשף כאן לראשונה בחדשות online, נראית המטפלת כשהיא סוטרת פעמיים לתינוק הבוכה ומשאירה אותו לבכות. בעקבות פרסום התיעוד, המטפלת נעצרה לחקירה ותובא היום לבית המשפט.

ההורים התלוננו במשטרה והמטפלת נעצרה ביום רביעי והמשטרה חשדה שהיא ביצעה מעשים דומים לתינוקות אחרים. עוד לפני שהתלוננו במשטרה, הורי התינוק, ששמו נותר עלום, התעמתו עם המטפלת והראו לה את התיעוד המטריד.

כך נשמע העימות בין המטפלת להורים:

האם: מה קרה עם *** (שם התינוק) היום?
האב: מה עשית עם *** היום? הרבצת לילד שלי! למה את מבוהלת? מה עשית עם ***?
האם: הרבצת ל***!
המטפלת: אני עשיתי לו (תנועת ליטוף על הלחי)
האב: ציפי, שומעים את הכאפה
האם: בואו נשמע את הכאפה שציפי נותנת לו

בשלב זה ההורים הראו לדוד את התיעוד מהמצלמות הנסתרות.

האם: אני רק רוצה לדעת מה עוד עשית? שאני אדע כמה כסף אני צריכה לפסיכולוג אחר כך
המטפלת: לא עשיתי לו כלום
האב (צועק): הבאת לילד שלי שתי סטירות אחרי שניערת אותו וסגרת אותו בעגלה שלו במשך שלוש שעות
האם (צורחת): סמכתי עלייך! זה הילד שלי! ילד ראשון שלי. הרסת לי את החיים
האב (צועק): הרבצת לילד שלי! הילד שלי! אני משלם לך! אני דואג לך, אכפת לי ממך!

בבוקר יום רביעי התראיינה אימו של התינוק לתוכנית "חדשות הבוקר" עם נסלי ברדה בקשת 12 ואמרה: "זה הסיוט של כל הורה, זה לא נותן לי מנוח". האם הוסיפה: "לצערי, היו כמה נורות אזהרה במהלך הדרך. מדי פעם הילד היה חוזר עם חבלה ונפיחות בלחי ואמרו לי: 'זה ילד, הוא נופל, תפסיקי, אל תהיי לחוצה, זה לא יכול להיות'. אבל משהו אצלי לא ישב טוב".

לבסוף האם שיגרה מסר להורים: "לא להיות שאננים, וכן, להתקין מצלמות, לדאוג שיהיו מצלמות בכל מקום על מנת שאם, אי פעם, יש למישהו את החשש הנורא הזה, לגשת ולבדוק".