הנהג החשוד בפגיעה
סנדרוסי בבית המשפט, היום | צילום: הדס פרוש/פלאש 90, חדשות

אחרי שהסגיר את עצמו למשטרה, נתנאל סנדרוסי הגיע היום (שני) לדיון בבית המשפט לענייני תעבורה בירושלים שבסיומו הוחלט להאריך את מעצרו ב-8 ימים, בחשד שדרס והפקיר ילד בן 11 בתאונת פגע וברח ירושלים בשבוע שעבר. סנדרוסי עצמו מכחיש בתוקף את החשדות החמורים נגדו ולידי החדשות Online הגיעה הגרסה שמסר לחוקריו. "לא נהגתי ברכב, שכרתי את הרכב באותו יום ממישהו שמשכיר כלי רכב לפי שעה ואחרי שסיימתי להשתמש בו, השארתי אותו במקום המוסכם ביני לבינו", טען. "זה קרה שעות לפני התאונה".
 
לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לשאלת החוקרים מדוע הוא התחבא ולא הגיע למסור עדות הוא השיב: "אני תלמיד ישיבה, אין לי טלפון חכם ואין לי טלוויזיה. ברגע שאנשים התחילו להגיד לי 'המשטרה מחפשת אותך, ראינו את התמונה שלך בעיתון', ישר באתי אליכם".

אולם, המשטרה לא מאמינה לגרסתו וגורמים המעורים בחקירה אומרים שיש סיבה לכך שנעלם. לטענתם, הוא כנראה נהג תחת השפעת סמים או אלכוהול ונמלט כדי שלא תהיה עדות לשימוש שלו בחומרים אסורים. על פי החשד, הילד שנדרס חצה במעבר חצייה באור ירוק - ואילו סנדרוסי חצה את הצומת ברמזור אדום ופגע בו.

החשדות המיוחסים לסנדרוסי חמורים, וכוללים: הפקרה אחרי פגיעה, שיבוש מהלכי משפט, הכשלת חקירה, קשירת קשר לעבור עבירה, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה בחוסר זהירות, נהיגה ברמזור אדום ונהיגה בקלות ראש. בני משפחתו ליוו אותו לבית המשפט, אולם סירבו לדבר עם התקשורת.  

נתנאל סנדרוסי, החשוד בפגע וברח בירושלים
סנדרוסי. מכחיש את ההאשמות | צילום: מתוך האינסטגרם של נתנאל סנדרוסי‎, חדשות

סנגורו, עו"ד משה סוחמי, אמר לחדשות Online: "אני מצפה משטרת ישראל לבדוק את הגרסה של כל חשוד לפני שהיא מדליפה לתקשורת חומרים. במקרה המצער הזה המשטרה, מבלי שבדקה את גרסתו, האשימה את מרשי במעורבות בתאונת דרכים קשה מאוד ועבירות חמורות מאוד".

בינתיים, הרופאים במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים שערי צדק עדיין נלחמים על חיי בן ה-11 שנדרס. הוא מורדם ומונשם במצב אנוש, עם סכנה ממשית לחייו.