אילוסטרציה
עבריין מין חשוד שפיתה נערים ברשת | צילום: 123RF, חדשות

"יש כאן נער בן 12-13 רזים ממש וחלקים לוואטסאפ, יש לי סרטונים סוף הדרך" - חקירה משטרתית חשפה עבריין מין מורשע בחשד שביצע עבירות מין בקטינים, שלח להם סרטי מין של עצמו באינסטגרם ותיעד ילדים ערומים במלתחה בים בלי ידיעתם באמצעות מצלמת משקפיים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

החקירה של מחלק הנוער הובילה למעצרו של אלעד עמראן, תושב פתח תקווה בן 37, אסיר משוחרר ועבריין מין מורשע בעבירות מין נגד קטינים. נגדו, עלה חשד כי הוא נוהג לאתר ילדים ברשתות החברתיות וליצור עמם קשר תוך שליחת תוכן מיני בוטה.

ניסה לפתות באמצעות האינסטגרם
ניסה לפתות באמצעות האינסטגרם | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

החקירה הסמויה החלה בחודש שעבר, בעקבות מידע שהגיע למשטרה לפיו עמראן, עבריין מין מורשע שריצה בעבר 7 שנות מאסר בגין ביצוע עבירות מין קשות בילדים בני 10-11, החל לאחר שניסה לאתר ילדים באמצעות האינסטגרם. עמראן סיים את תקופת הפיקוח שלו ב-2018 במסגרת הפיקוח על אסירים עברייני מין משוחררים.

על פי החשד, עמראן יצר קשר עם הקטינים וביקש מהם סרטוני עירום של עצמם, וכן שלח להם סרטונים פורנוגרפיים בוטים של עצמו. בין היתר פרסם הודעות בהן כתב: "יש כאן בנים להכיר זורמים להיום בני 16 וחצי חתיכים".

ניסה לפתות באמצעות האינסטגרם
ניסה לפתות באמצעות האינסטגרם | צילום: חדשות

במהלך החקירה הסמויה עלה חשד כי עמראן נוהג לפנות לנערים צעירים ברשתות החברתיות, להגיע למקומות מפגש שלהם במרכזי נוער ומרכזים מסחריים בעיר פתח תקווה וליצור עמם קשר תוך שהוא משתמש בנושאים המעניינים אותם - אופניים חשמליים, פיתוח גוף ומוסיקה ים תיכונית. עם העמקת הקשר, נהג על פי החשד, לפתוח קבוצות לפרסם "סטורי" באינסטגרם ולפנות לנערים בהצעות בשפה בוטה.