הנהג שהותקף (צילום: סעיד מעדי, חדשות)
הנהג שהותקף | צילום: סעיד מעדי, חדשות

תקיפה אלימה נוספת של נהג מטרונית: נהג ותיק, תושב ירכא, החל אמש (שלישי) בנסיעה מתחנה מרכזית חוף הכרמל לעבר שכונת שפרינצק – כשחבורת צעירים וצעירות שנסעו במטרונית החלו לתקוף אותו באגרופים ובבעיטות. מספר נוסעים אחרים שנכחו במקום יצאו לעזרת הנהג והרחיקו ממנו את התוקפים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"באיזשהו שלב, החבורה הגיעה לרחבה של הנהג – מקום שבו אסור להם להיות", סיפר הנהג לחדשות Online. "המשכתי בנסיעה מבלי לדבר איתם, עד שאחת הצעירות נפלה. החלטתי לעצור ולהגיש לה עזרה, אבל אז קרה דבר שלא ציפיתי לו – הותקפתי באופן ברוטאלי על ידי חבורת הצעירים, שלדעתי היו שיכורים".

"נחבלתי קשות בעין, ביד ובחלקים נוספים בגופי", המשיך ותיאר. "למרות בקשותיי החוזרות להפסיק, הם המשיכו להרביץ לי ללא רחמים. אילולא עזרתם של מספר אזרחים טובים שהיו בנסיעה, זה היה נגמר אחרת. היום אני פונה למשטרה להגיש תלונה".

לחדשות Online נודע כי זהו לא המקרה הראשון של תקיפת נהג מטרונית: לא פחות מארבעה מקרים דומים כבר תועדו. כך, למשל, נהג אחר – צעיר יותר – הותקף גם הוא. "חווינו בעבר אלימות מילולית, אבל לאחרונה נהגים מדווחים על אלימות פיזית שמופנית כלפינו ללא שום סיבה", סיפר. "אנחנו מקווים שמשטרת ישראל תעצור את התוקפים, והם יבואו על עונשם בכל החומרה. לא ייתכן מצב בו נהג שיוצא להתפרנס יחזור חבול ובמצב קשה".