נמשכים החיפושים אחר הנהג שפצע אנוש את בן ה-11 בירושלים - ונמלט: למרות שהנהג טרם נתפס, זהותו ידועה למשטרה ובשלב זה המשטרה מנהלת אחריו חיפושים נרחבים. על פי הידוע, הנהג הוא צעיר יהודי בשנות ה-20 לחייו ולא ברור אם הוא תושב ירושלים או מתגורר מחוץ לעיר. את הרכב שאיתו ביצע את התאונה אמש נטש בגבעת זאב, אך הוא לא היה בבעלותו והוא קיבל אותו ברשות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הבוקר עדכן בית החולים שערי צדק כי מצבו של בן ה-11 שנדרס מוסיף להיות אנוש וכי הוא מורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ ילדים. אמש הוא נפצע מפגיעת הרכב בשדרות גולדה מאיר בירושלים בשעה שחצה מעבר חציה באור ירוק, ועל פי החשד הרכב הפוגע הגיע במהירות גבוהה מהמותר ופגע בו.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו את הילד לבית החולים שערי צדק בבירה תוך כדי פעולות החייאה. דניאל דובינקי, חובש רפואת חירום במד"א, סיפר: "מדובר באירוע קשה מאוד. במרכז הכביש שכב ילד קטן כבן 11 במצב אנוש מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה".

הרכב הפוגע (ארכיון) (צילום: חדשות)
צילום: חדשות

עוד אמר דובינקי: "ביצענו בדיקות רפואיות ראשונית בשטח והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, הנשמות ועיסויים והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה לבית החולים".