הגן של יעל (צילום: החדשות)
גן "הקטנטנים של יעל" נסגר לפעילות | צילום: החדשות

פרסום ראשון: התפתחות דרמטית בחקירת ההתעללות בגן "הקטנטנים של יעל" ברמת גן – מפרטים חדשים עולה כי חלק מההורים בגן טוענים כי קיבלו שיחות מאיימות מצד מנהלת הגן יעל סבתו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי המידע החדש שעולה מהחקירה, סבתו אמרה להורים שבשל הסכסוך עמה הם מנסים לנקום בה, "להרוג אותה" כדבריה. "איך אתם מעזים לצאת נגדי", היא אמרה להם על פי העדויות.

ההורים שקיבלו לכאורה את השיחות האלה ניגשו אחר הצהריים (שני) למשטרה, העבירו את החומר והגישו תלונה. לטענת ההורים, מדובר בשיבוש הליכי חקירה.

הביעה חרטה, סיגל אלקיים וייס (צילום: החדשות)
הביעה חרטה, סיגל אלקיים וייס | צילום: החדשות

במקביל, עורך דינה של המנהלת, שרון נהרי, מסר בתגובה לטענות הקשות האלה: "מרשתי משתפת פעולה באופן מלא עם המשטרה, מסרה את מצלמות האבטחה. כמובן שהיא לא ידעה שום דבר מכל החשדות שעולים כלפי הגננת. נעשה לה עוול בכך שמשרבבים את שמה ואנחנו בטוחים שהמשטרה תוכיח שהיא חפה מפשע ולא קשורה לפרשה הזו".

סבתו הודיעה היום כי תסגור את הגן לפעילות. במקביל הוחלט כי הערב יפגינו עשרות הורי ילדי הגן מול ביתה של מנהלת הגן שבניהולה אירעה לטענתם מסכת התעללות ואלימות כלפי ילדים ותינוקות. אתמול ארגנה עיריית רמת גן שיחה להורי ילדי הגן עם פסיכולוגים ויועצים על מנת לסייע להם בהתמודדות שלהם מול הפרשה הקשה שנחשפה ביום שישי האחרון. הגננת, סיגל אלקיים וייס, החשודה בהתעללות, תובא מחר בפעם השלישית להערכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

אין תמונה
עו"ד שרון נהרי

מעצר הגננת התבצע בתום חקירה סמויה ולאחר שהחוקרים צפו בתיעוד של הגננת "מתנהגת באגרסיביות" כלפי אחד מהפעוטות במקום. לפי פרוטוקול הדיון הגננת הודתה במעשים והביעה חרטה על שאירע.