דבורה הירש ז"ל - הרצח לא פוענח (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
דבורה הירש ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

הותר לפרסום: שבעה בני אדם, תושבי הדרום, נעצרו הבוקר (רביעי) בחשד למעורבות ברצח דבורה הירש, גרושתו של עד המדינה טל קורקוס - שנרצח גם הוא בשנה שעברה. הירש, נרצחה בשנת 2016 לעיני ילדיה בבאר שבע. החשודים הועברו לחקירה, ובמהלך היום המשטרה תבקש להאריך את מעצרם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתום חקירה סמויה שערכה משטרת ישראל יחד עם פרקליט מלווה מהפרקליטות, עברה החקירה הבוקר לשלביה הגלויים. בלשי המשטרה עצרו את החשודים במעורבות ברצח דבורה הירש בחודש מרץ 2016. צו איסור פרסום הוטל על פרטי הפרשה.

לפני שנה וארבעה חודשים חוסלה גרושתו של קורקוס, דבורה הירש, לעיני שלושת ילדיה על ידי מחסל שהגיע לזירה רכוב על אופנוע, הגיע לרכבה וירה בה למוות. אז, רמז העבריין הבכיר קורקוס כי הוא מתכוון לנקום במי שביצע את הרצח והוא סיפר למקורביו שלא יהיה שקט עד שהצדק ייעשה. המשטרה עצרה אמנם מספר חשודים בביצוע המעשה, אך כולם שוחררו והתיק לא פוענח עד הבוקר.

טל קורקוס ז"ל (צילום: חדשות)
עד המדינה טל קורקוס ז"ל | צילום: חדשותלקורקוס עבר פלילי עשיר והוא השתייך בעבר לארגון הפשע של ניבי זגורי בדרום. בשלב מסוים החליט לחצות את הקווים ולשמש כעד מדינה נגד זגורי. עדותו סייעה לפרקליטות להגיש נגד זגורי כתב אישום על זריקת רימון לבתיהם של קצין שב"כ ועיתונאי.