שתי אחיות בנות 19 ו-21 נמצאו הבוקר (חמישי) ללא רוח חיים בדירת מגורים ביפו. אחיהן התקשר למוקד 100 של המשטרה ודיווח: "רצחתי שתי קרובות משפחה בביתנו". האח החשוד נעצר ונפתחה חקירה: שניים מהאחים הנוספים שהיו בדירה בעת הרצח עוכבו גם כן לחקירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפנות בוקר התקשר האח למשטרה ואמר כי דקר את שתי אחיותיו: המוקדנית החזיקה אותו על הקו עד שהגיעו השוטרים לדירה. צוותים של מד"א שהוזעקו לזירה לפנות בוקר נאלצו לקבוע את מותן של שתי הצעירות. האח החשוד במעשה מוכר למשטרה ולגורמי הרווחה.

השכנים סיפרו שהמצב בדירה, שהכילה לפחות 13 אנשים לפי עדויות השכנים, היה קשה: הורים, ילדים ונכדים חיו בה יחד בצפיפות גדולה בשנה האחרונה. לפי עדויות השכנים, רעש רב וצעקות נשמעו מהדירה פעמים רבות - וגם בלילה בו בוצח הרצח. שכנים של המשפחה סיפרו על התנהגות לא שגרתית ופראית מצדו של החשוד: לדבריהם, לא פעם נשמעו צעקות מהדירה ולטענתם הרצח היה "ידוע מראש".

"היו הרבה מריבות בדירה"

טניה מורגולוב, אחת השכנות, אמרה להחדשות: "כל הזמן היו שם מריבות וצרחות ומכות ואנחנו צרחנו וביקשנו עזרה. כל הזמן התקשרנו למשטרה ולשירותים סוציאליים, אמרו שזה בעיה - היה אפשרי לעשות משהו ועכשיו שתי בנות חמודות הלכו ולכל אחת מהן יש ילד".

חיים, שכן נוסף בבניין, אמר: "היו הרבה מריבות, זו משפחה קצת בעייתית - תמיד היו פה הרבה אנשים. הם גרו פה איזה חצי שנה, תמיד היו צעקות וויכוחים". על החשוד אמר: "דווקא בחור טוב, בהתחלה כשהגענו הוא עזר למי שביקש. לא יודע אם הוא תכנן את זה או מה בדיוק יש ביניהם, כנראה שהיה ביניהם משהו".

יאיר גולדשטיין, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה שם ראינו שתי נשים, הן היו מחוסרות הכרה, ללא דופק, ללא נשימה, עם סימני אלימות, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותן במקום".