החשד: רצח (אילוסטרציה)
אילוסטרציה | צילום: rf 123, חדשות

המשטרה עצרה אתמול (רביעי) עובדת זרה בחשד שהתעללה במשך תקופה ארוכה במטופלת הסיעודית שלה מזה כשנתיים - קשישה כבת 77 מירושלים. העובדת, בעלת אזרחות הודית בת 37, חשודה שתקפה, התעללה פיזית ונפשית ואף גנבה מדירתה של הקשישה, מטופלת סיעודית באופן מלא. המשטרה צפויה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אתמול בשעות הצהריים הזעיקו שתי בנותיה של הקשישה את השוטרים לדירה בשכונת גבעת זאב בירושלים, בטענה כי יש בידיהן תיעוד שאמם עוברת התעללות ותקיפה פיזית ונפשית קשה מזה כשישה חודשים לפחות על ידי העובדת הזרה שמטפלת בה מזה כשנתיים.

השוטרים הגיעו לבית, שם איתרו את החשודה ועצרו אותה. בנוסף, אספו החוקרים ראיות וממצאים נוספים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים המותקנים בבית. החשודה הובאה לחקירה במשטרה בחשד להתעללות ותקיפה פיזית ונפשית בחסר ישע, תקיפת חסר ישע וגרימת חבלה על ידי אחראי וגניבה. קיים חשד שהמטפלת ביצעה את המעשים גם מעבר לששת חודשים המתועדים. בנוסף, מהחקירה עולה חשד כי המטפלת גנבה באופן שיטתי רכוש מהקשישה.

המשטרה, במסגרת פעולות החקירה, צפויה לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרה.

עורך דין אריק בוקטמן, המייצג את המטפלת מטעם הסניגוריה הציבורית, מסר בתוגבה: "המטפלת טיפלה בקשישה מזה למעלה משנתיים ומעולם לא היו תלונות כלפי תפקודה. היא מכחישה את כל החשדות ומשתפת פעולה עם החוקרים. לטענתה, התלונה נובעת מחילוקי דעות עם בני משפחתה של הקשישה".