אילוסטרציה (צילום: 123RF, חדשות)
נעצר בחשד שהטריד מינית במשך שנים | צילום: 123RF, חדשות

גבר בן 58 תושב מעלה אדומים נעצר אתמול (שני) בחשד שביצע עבירות מין רבות במספר רב של קטינות, בהן קרובות משפחה שלו. המעצר בוצע לאחר שמספר נשים התלוננו על החשוד וסיפרו כי חוו מסכת התעללות מינית קשה על ידו. היום הוא יובא להארכת מעצרו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"נחשפנו לעדויות קשות אותן חוו הצעירות במשך שנים בידי קרוב משפחתן בו הן בטחו", נכתב בהודעת המשטרה על המקרה. "הוא ככל הנראה ניצל את ההיכרות שלו על מנת להשיג את קרבתן של הנשים ולבצע בהן את זממו". עוד עלה מהחקירה כי החשוד נהג לבצע את העבירות המיוחסות לו במקומות שונים, ככל הנראה על מנת להסתיר את המתרחש.

חקירת המקרה החלה בעקבות תלונותיהן של צעירות רבות, בהן גם קרובות משפחה של החשוד, לפיהן במשך שנים עברו התעללות על ידי גבר כבן 58 תושב מעלה אדומים. עם התקדמות החקירה, נגבו עדויות מן המתלוננות, מהן עלה כי החשוד ביצע את עבירות המין, כשעל פי החשד בעת המעשה חלק מהמתלוננות היו קטינות.

אמש עצרו השוטרים את החשוד, תושב מעלה אדומים, והביאו אותו לחקירה במשטרה בחשד לביצוע מעשה מגונה בקטינים בנסיבות מחמירות ומעשה אונס בנסיבות מחמירות. הבוקר, יובא החשוד בפני בית המשפט, שם תבקש המשטרה להאריך מעצרו.