יובל שם טוב
"נקלע לאירוע לא לו", שם טוב | צילום: מתוך "אנשים", שידורי קשת, חדשות

לאחר שנחקר אתמול (חמישי) בחשד למעורבות בפרשת סמים במסגרתה נחשפה רשת למכירת קוקאין ברחבי הארץ, אמש פורסם ב"כאן חדשות" כי כוכב הילדים יובל המבולבל נחקר באזהרה בעבר במשטרה בתיק סמים נוסף - של סוחר סמים מאילת. מדובר בחקירה אחרת, שגם בה נחשד כי רכש סמים אך אין לה קשר לפרשה הנוכחית. התיק הסתיים בהסדר טיעון עם סוחר הסמים האילתי ולכן כוכב הילדים לא שימש כעד תביעה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפי כתב האישום, סוחר הסמים האילתי מכר ליובל שם טוב סם מסוג קוקאין בשווי של 1,500 שקלים. משום כך, שימש כוכב הילדים כעד תביעה בתיק שהוגש נגד סוחר הסמים.

אתמול נודע כי יובל המבולבל, יובל שם טוב, נחקר על ידי המשטרה לאחר שמספרו אותר בטלפון של סוחר סמים שנעצר במסגרת פשיטה על דירה בתל אביב. לפי החשד, שם טוב קנה קוקאין באופן קבוע, ואף סיפק לסוחר לקוחות נוספים מבין חבריו.

מטעם משרדו של כוכב הילדים יובל שם טוב נמסר כי בשבוע שעבר הוא נקרא "לתשאול בסוגיה הקשורה באדם אחר, ואף בחר להגיע לתשאול ללא ליווי משפטי". מטעמם נמסר כי "יובל שיתף פעולה באופן מלא ולאחר מכן שב לשגרת יומו ועבודתו המשמחת עבור ילדים רבים".

_OBJמעורכי דינו של מר שם טוב, עורכי הדין ינון היימן, רונן חליוה ואביעד חייט נמסר: "כבר כעת, בשלב מוקדם זה, ניתן לקבוע כי מדובר באירוע מינורי וכי נהיר לכל, כי אם לא היה מדובר באדם מפורסם המקרה לא היה מגיע כלל למחוזות שהגיע. אנו סמוכים כי מר שם טוב נקלע לפרשה לא לו".