אילוסטרציה (צילום: 123RF, חדשות)
חשד: צעיר מרמה"ש אנס נערה בת 17 | צילום: 123RF, חדשות

צעיר כבן 20 נעצר בחשד כי אנס נערה בת 17, איתה הייתה לו היכרות מוקדמת. הנערה הגישה תלונה למשטרה והחשוד נעצר. היום (ראשון) הוא יובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בתל אביב.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מדוברות המשטרה נמסר כי מממצאי החקירה הראשונית עולה כי השניים, שיש ביניהם היכרות מוקדמת, הגיעו לביתו של החשוד ושם, על פי החשד, הוא קיים איתה יחסי מין בניגוד לרצונה.

בסוף השבוע האחרון פורסם שגבר בן 50 מהקריות נעצר בחשד כי אנס את בתו הקטינה של בת זוגו והכניס אותה להיריון. החשדות התגבשו לאחר שהקטינה, בת 12 בלבד, הגיעה לבית חולים בחיפה בעקבות תלונות על כאבי בטן. בדיקה שנערכה לה העלתה כי הילדה נמצאת כבר בחודש השני להריונה.

הדיווח במשטרה התקבל מבית החולים, והחקירה נפתחה באופן מידי. הילדה מסרה עדות על ידי חוקרת ילדים, אך במשטרה ביקשו לבדוק כיוון חקירה נוסף שאכן העלה כי אב העובר הוא לא אחר מאשר בן הזוג של אמה הגר עמם בבית.

עו"ד ניר אלפסה שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את הצעיר החשוד מסר: "מדובר בחייל ללא עבר פלילי. החייל מכחיש את החשדות ומשתף פעולה עם החוקרים. לטענתו נפגש בנסיבות חברתיות עם הצעירה, והיא אף ביקשה להגיע לביתו בתום הבילוי. אנו בטוחים שהחקירה תוביל עד מהרה למסקנה שהאירוע שנחקר הנו הדדי, והצעיר ישוחרר".