צעירה טוענת: הותקפתי כי אני קוקסינלית
הותקפה (אילוסטרציה) | צילום: Viacheslav Krisanov, 123RF

פרסום ראשון: טרנסג'נדרית בת 24 מתל אביב הותקפה לטענתה ביום חמישי האחרון על ידי נער כבן 18 בחפץ קהה בפניה. הצעירה עדיין מאושפזת בבית החולים איכילוב בעיר עם שבר בלסת וממתינה לניתוח.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בין הנער לצעירה, שגרים באותה השכונה, יש עבר של סכסוכים. לטענתה, ביום חמישי האחרון, בעת שיצאה מביתה לבילוי, התפתח ויכוח מילולי בין השניים. כעבור זמן קצר, כך סיפרה, הוא התקרב אליה עם מנעול אופניים עשוי ברזל.

"הוא היכה אותי עם המנעול בפנים ובבת אחת התמוטטתי על הרצפה", סיפרה לחדשות Online. "איבדתי את הכרה".

הסכסוך בין השניים היה ארוך וכלל בין היתר, לטענתה, גניבות טלפונים סלולריים הדדיים אחד מהשני. אבל הרקע לסכסוך, כך היא אומרת, הוא אחד. "זה בגלל שאני טרנסג'נדרית", היא אומרת. "הוא מציק לי וקורא לי בשמות גנאי כמו 'טרנסג'נדרית מסריחה' ו'את גבר'".

"בגלל מי שאני הוא הרשה לעצמו להרים עלי ידיים", הוסיפה הצעירה בשיחה מבית החולים. "על בחורה רגילה הוא לא היה מרים ידיים. בחורה רגילה לא מקללים ככה".

אמה של הצעירה יושבת לידה בבית החולים. "הרקע למעשה הזה ברור", היא אומרת. "עצוב שגם אחרי 70 שנה מהקמת המדינה, יש מי שעדיין לא יודעים לקבל את האחר".

במשטרה פתחו בחקירה במהלכה נעצר הנער בחשד לתקיפה חמורה הגורמת חבלה. מחר תבקש המשטרה להעריך את מעצרו. הוא והצעירה חשודים שניהם בגניבה.