שלושה חודשים אחרי התיעוד הקשה שנחשף בחדשות 2 ובו נראו מטפלים סיעודיים בבית האבות "נאות כיפת הזהב" בחיפה כשהם מתעללים ונוהגים באלימות כלפי קשישים שמתגוררים במקום, שוב מתפרסמות תמונות קשות של התעללות - הפעם בבית אבות אחר בצפון. הערב (שני) פורסם בחדשות 10 תיעוד ממצלמה נסתרת שהותקנה בחדרה של ר', קשישה בת 91, שעברה, כפי שנראה בסרטון, התעללות קשה על-ידי כמה מטפלים. שוטרי תחנת זבולון פתחו בחקירת האירוע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתיעוד שפרסם הכתב אלי לוי, נראית הקשישה באחד המקרים כשהיא מבקשת שיחליפו לה חיתול אחרי שבמשך יום שלם לא טיפלו בה. "מה, את חיה?", צועק עליה העובד. "תמותי כבר עם הרטיבות הזו".

בסרטון נראים כמה מהמטפלים שמוסיפים קללות לאלימות שהם נוקטים כלפיה, ובאחד המקרים אחת המטפלות מנתקת מהחשמל את לחצן המצוקה, כך שאילו הקשישה הייתה מנסה להזעיק עזרה בעת הצורך - איש מצוות המטפלים לא יכול היה לדעת על כך.

מבית האבות נמסר בתגובה כי "מיד לאחר שהתגלה המקרה, הוגשה תלונה במשטרה והמקרה דווח למשרד הבריאות. במקביל, העובדים נקראו לשימוע באותו היום, הושעו מידית מעבודתם ולא יחזרו לעבוד במקום. ננקוט אפס סובלנות כלפי כל סוג של התעמרות בקשישים גם בעתיד".

בחודש פברואר 2017 חשף כתב חדשות 2 יוסי מזרחי תיעוד מחריד מבית האבות "נאות כיפת הזהב" בחיפה, שצולם במשך חודשים, והראה אלימות, השפלות, קללות ואיומים כלפי מטופלים במקום. החודש תוגש תביעת מיליונים של עשר משפחות של מטופלים נגד המטפלים, האחיות, המנהלים ובית האבות עצמו.