ברוך אינדיג ואודליה בכר ז
ברוך ואודליה ז"ל | צילום: מתוך הפייסבוק

יממה לאחר שנמצאו בחדר מלון באילת גופותיהם של ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל, במשטרה עדיין מנסים לפענח את נסיבות המוות. במשטרה ביקשו לשלוח את הגופות לנתיחה שלאחר המוות על מנת לקבוע את סיבת המוות ואת שעת המוות, אך כעת מתברר שמשפחותיהם של אינדיג ובכר מתנגדות לביצוע הנתיחה, דבר שיכול להקשות על קביעת סיבת המוות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

אתמול נמצאו גופותיהם של השניים ללא רוח חיים בחדר המלון, ובתחילה סברה המשטרה כי מדובר בהתאבדות כפולה לאחר שמצאו בחדר מכתב פרידה שנכתב בשם השניים. אבל בדיקת מז"פ שבוצעה במקום העלתה חשד כי אודליה מתה כיממה לפני ברוך, ועל כן עלה החשד כי מדובר ברצח והתאבדות.

במשטרה ביקשו לשלוח את הגופות לביצוע נתיחה שלאחר המוות על מנת לקבוע האם באמת ישנו פער בין זמני המוות, אך משפחות שני הצעירים, משפחות השייכות למגזר החרדי, מסרבות לנתיחה.

"פשוט צעירים שהשתוללו קצת מעבר למידה"

מוקדם יותר היום העניק קרוב משפחתו של אינדיג, משה מלאך, ריאיון לחדשות 2 Online, בה טען כי הוא לא מאמין שמדובר ברצח - או בהתאבדות. "בן אדם שהחיים לפניו, שהכל מתוכנן, הכל נשמע יציב ורגוע", סיפר מלאך על אינדיג. "הוא עשה הכול כדי להראות שהוא אוהב את החיים וחיי את החיים, אדם כזה לא הולך וגומר את עצמו ככה עם ארוסתו".

זירת האירוע באילת
הזירה באילת | צילום: דוברות זק"א

מלאך סיפר גם על הקשר עם בכר, עליו הודיעו בני הזוג רק לפני מספר ימים. "הם עמדו להתחתן", שיחזר. "הוא הציע לה נישואים לפני חודש וחצי, ובהתאם לזה גם הפגיש אותה עם אימא שלו. המשפחה שלו קיבלו אותה לגמרי".

מלאך כאמור לא ידע את סיבת מותם של בני הזוג הצעירים אך העריך שמדובר בסמים או חומרים אחרים. "זו טרגדיה איומה", אמר. "הם היו מסטולים, ג'וינטים, דברים מהסוג הזה. פשוט שני חבר'ה צעירים שהשתוללו קצת מעבר למידה".