סרטון שהגיע לידי חדשות 2 מתעד כיצד חוליית פורצים, שגנבה תכולת רכוש מבית במרכז הארץ וניסתה לברוח לירושלים, ככל הנראה במטרה לעבור דרך המעבר לאזור הרשות הפלסטינית, מנסה להימלט מהמשטרה. בסרטון נראים הפורצים לאחר שהתגלו על ידי המשטרה שהציבה מחסום לילי על הכביש, מנסים להימלט - ומתנגשיםבמכוניות רבות שעמדו באותה השעה בפקק שנוצר ביוזמת המשטרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

ארבעת חברי החוליה פרצו לביתה של המתלוננת, תושבת לוד, וגנבו ממנו רכוש רב דוגמת לפטופ, מכשיר אייפון, תכשיטים, וכן מפתחות רכב "סובארו", רכוש שאוחסן בתוך ארגזים לאור מעבר הדירה של המתלוננת. הארבעה העמיסו את הרכוש הגנוב על ג'יפ שגנבו מחברת "אוויס" ונסעו בזה אחר זה לכיוון ירושלים.

אלא שהנסיעה הבטוחה אל היעד הנכסף הופרה באמצע הדרך, כשהמשטרה, אשר קיבלה מידע מודיעיני על הפורצים, שמה מחסום משטרתי בקרבת מנהרת הראל, שבעקבותיו נוצר "פקק יזום". כאשר אחד הנאשמים הבחין במחסום, הוא סטה עם הג'יפ לעבר השול הימני, במהירות מופרזת, ובדרך פגע במספר רכבים אזרחיים שעמדו בפקק שנוצר ובמעקה הבטיחות בכביש מספר 1.

רק לאחר שפגע בעוצמה ברכב המשטרתי אשר חסם את השול, נעצר הרכב. עם עצירתו של הרכב הפוגע, אחד הנאשמים ברח ממנו יחד עם נוסעים נוספים שלא נכחו עמו בשעת הפריצה. האירוע ממחיש כיצד פריצה לבית או גניבת מכונית יכולות להסתיים בפגיעה בנפש, ועד כמה חוליות הפורצים מוכנות "ללכת עד הסוף".

כתב האישום מייחס לארבעת הפורצים האלימים שורה של עבירות, ביניהן: התפרצות לבית מגורים, גניבה, מעשי פזיזות ורשלנות, חבלה במזיד ברכב. עוד מייחס כתב האישום לאחד הנאשמים נהיגה ללא רישיון נהיגה, וכן שהייה בלתי חוקית בישראל, בשל היותו תושב השטחים.