אחרי שהפרקליטות הבהירה כי לא התקבלה כל החלטה לסגור את התיק בו חשודים שלושה צעירים באונס נערה בת 17 בהרצליה, הערב (ראשון) נחשפת לראשונה עדותה של הנערה. בעודה דומעת, סיפרה הנערה את גרסתה בנוגע לערב הקשה בחייה. "הוא שכנע אותי לעלות אליו", שחזרה בחקירתה את הרגע בו הכירה את אחד החשודים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"ביום חמישי ירדתי עם הכלבה שלי ושמתי לב ל-מ'", סיפרה לחוקרת. "התחלנו לדבר על הכלבה שלי והוא התחיל להגיד לי כל מיני מילים יפות. הוא שאל שאלות כמו 'איפה אני לומדת ובת כמה אני'. אחרי שעתיים הוא אמר לי שהוא גר ממש קרוב ושיכנע אותי לעלות אליו. בהתחלה לא רציתי כי אנחנו עוד לא מכירים, אבל הוא ממש שיכנע אותי".

השניים עלו לדירתו של החשוד וקיימו בהסכמה יחסי מין. המתלוננת חזרה לביתה וזמן קצר אחר כך החשוד המרכזי שלח לה הודעת טקסט. "בערב הוא שלח לי הודעה שהוא רוצה להיפגש", ציינה הנערה. "בהתחלה אמרתי לו שאני לא רוצה ושאני נפגשת עם חברה. בסוף החלטתי שאני כן רוצה לבוא, והוא אמר לי שהוא מביא שני חברים. התחרטתי ואמרתי לו שאני לא יכולה להיפגש, אז הוא אמר לי 'ביטלתי אותם'".

אט אט הנערה התקשתה לספק את גרסתה. רק לאחר עידוד של חוקרת מרחב ירקון, ממשיכה המתלוננת ומספרת שהגיעה לבית, שם חיכו לה שלושה אנשים, כשאחד מהם החל על פי החשד לבצע בה את המעשים. "הוא מנשק ומחבק אותי, נתן לי לשתות והרגשתי שהשפתיים עולות למעלה (מה שנותן אינדיקציה לשימוש בקוקאין), באותו רגע ששתיתי את המשקה הוא זרק אותי למיטה והוריד לי את הבגדים. אמרתי 'די! מה אתה עושה?', ורציתי לצאת משם".

"הגוף שלי היה משותק"

כשנשאלה מדוע לא יצאה מהדירה השיבה המתלוננת: "הוא היה עליי כזה, ואז הוא שם לי אזיקים וקשר לי חבל על הרגליים, אמרתי לו 'תפסיק'. הגוף שלי היה משותק, הוא שם לי כיסוי עיניים וצרחתי. ציפיתי שמישהו ישמע אותי. שמעתי את דלת ש נפתחת ואני מרגישה שעולים עליי עוד ועוד אנשים ואני לא רואה כלום. הם צבטו וקיללו אותי".

עדותה של המתלוננת היא למעשה העדות היחדיה שמסרה, זאת משום שמצבה הנפשי הקשה לא אפשר לה להעיד בשנית - ודאי שלא להתעמת עם החשודים. מנגד, שלושת החשודים שנעצרו מסרו בעדותם שהכל היה בהסכמה. יש לציין כי גם לא היה סתירות מהותיות בגרסאות שלהם. בלית ברירה במשטרה, למרות שהאמינו למתלוננת, נאלצו לשחרר את החשודים. בשל כך, בצעד חריג הוציאה הפרקליטות הודעת הבהרה לפיה החקירה תמשיך - למרות שיחרורם.