דבריה של המתלוננת (צילום: חדשות 2)
החשוד באונס | צילום: חדשות 2

תגובה ראשונה של המתלוננת נגד יוצא "האח הגדול": אחרי שטען שנתפר לו תיק, אחת המתלוננות נגד החשוד באונס אמרה הערב (חמישי) לחדשות 2 כי "החיים שלי נהרסו, האמת תצא לאור". היא גם התייחסה לגרסתו של כוכב תכנית הריאליטי: "אני יודעת מה קרה לי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"קשה לי לשמוע את כל מה שהאדם שפגע בי אומר", אמרה. "אני עוברת ימים מאוד קשים ואני לא מאחלת לאף אדם לעבור את מה שעברתי". על הכחשותיו של החשוד אמרה: "הוא יכול להגיד לתקשורת מה שהוא רוצה, אני מרגישה שהחיים שלי נהרסו מאז. יש אמת אחת והיא תצא לאור. אני סומכת על זה שהמשטרה תעשה את עבודתה".
 
במשטרה מגדירים את התיק כ"לא חד משמעי", גבולי, שיהיה קשה להוכחה. עם זאת, המתלוננת נחרצת ודבקה בעמדתה. בקרוב צפוי עימות משולש בין שתי המתלוננות לבין החשוד.

אין תמונה
"ממצאים רפואיים תומכים בגרסתה". יעקובובי

"קיימים ממצאים אובייקטיבים רפואיים שתומכים בגרסתה של מרשתי ושוללים מן היסוד את עמדתו ואמירותיו של החשוד", אמר עורך דינה של המתלוננת, אופיר יעקובוביץ'. "מאז המקרה מתקשה מרשתי לעכל את הפגיעה בה והיא במצב נפשי קשה. עם זאת, היא מאמינה שהאמת תצא לאור והיא סומכת שמשטרת ישראל תאתר את הכשלים והסתירות בגרסתו של החשוד, דבר שללא כל ספק יוביל להגשת כתב אישום".

שני משתתפים לשעבר בתכנית זומנו לעדות

אתמול התייחס החשוד לראשונה לחשדות הכבדים נגדו וטען שמדובר בטענות חסרות שחר. אתמול הוא עומת מול המתלוננות בחדר החקירות - ולמשטרה זומנו שני משתתפים לשעבר בתכנית שנכחו במסיבה למתן עדות.

במסגרת החקירה, הזמינו השוטרים שני משתתפים נוספים של התכנית למתן עדות - שי חי ותניה גרבר. השניים לא חשודים בדבר, אבל נכחו במסיבה וככל הנראה שהיו עדים לאינטראקציה בין החשוד לבין המתלוננות.

"הייתי במשטרה ומסרתי עדות", מסרה גרבר בשיחה עם חדשות 2, "אני פשוט לא רוצה להתערב. ממה שראיתי אני יכולה להעריך מי צודק, אבל אני מעדיפה להיות כמה שפחות מעורבת בפרשה הזו".