שעות ספורות לאחר שנמצאה גופתו של חייל כבן 18 בדירת מגורים בכפר יונה, עצרה המשטרה את אחיו הגדול בחשד לביצוע הרצח. החשוד, בן 32, הסובל מבעיות נפשיות וטופל על ידי גורמים פסיכיאטרים בעבר, נמלט מהזירה לאחר הרצח ומאז ערכה המשטרה חיפושים אחריו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

האירוע החל בשעות הצהריים, כשאמו של החייל הגיעה לביתה ומצאה את בנה דקור בכל חלקי גופו עם סימני חבלה קשים. האם התקשרה למגן דוד אדום ולמשטרה, כוחות מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום. בצעד יוצא דופן החליטה המשטרה בהתייעצות מהירה לפרסם את תמונתו של החשוד ולהיעזר בציבור במצוד אחריו. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה במוקד 100.

במשטרה מעריכים כי הרקע הוא ככל הנראה סכסוך שפרץ בין השניים. סמוך לשעה 14:00 התקבל במוקד מד"א דיווח על פצוע מחוסר הכרה בבית בכפר יונה. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום איתרו את הנער כשהוא ללא רוח חיים, ולאחר מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

זירת הרצח בכפר יונה
זירת הרצח בכפר יונה | צילום: חדשות 2

"כשנכנסנו לבית ראינו נער מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פצעי אלימות קשים בגופו", סיפר אבי מלכה, חובש רפואת חירום במד"א. "הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מעיריית כפר יונה נמסר בעקבות התקרית כי "המשטרה סגרה את האזור ומנהל מחלקת הרווחה מעורב בנושא".