רפי רפאלי ובתו, ארכיון (צילום: חדשות 2)
רפי רפאלי ובתו, ארכיון | צילום: חדשות 2

פרסום ראשון: כתב אישום הוגש היום (שלישי) נגד רפי רפאלי, אביה של דוגמנית העל בר רפאלי, בגין איומים. רפאלי מואשים כי איים על סגן ראש עיריית הוד השרון יואב רוזן במהלך עימות בכביש. רפאלי בתגובה: "מחפשים אותי כי לא הצליחו להגיש נגדי כתב אישום בפרשת השוטרים". התיק נגד רפאלי, שנחשד בתקיפת שוטרים שהגיעו לביתו, נסגר לפני מספר שבועות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"לא הלך להם בתביעה שהם רצו לתבוע אותי כאן, כששוטרים תקפו אותי וזה יצא להם לא טוב", הוסיף רפאלי. החקירה החלה בעקבות תלונה שהוגשה באוגוסט בשנה שעברה: סגן ראש העיר טען שרפאלי תקף אותו, איים עליו וקילל אותו באמצע הכביש מסיבה שאינה מוצדקת, לאחר שככל הנראה לא פינה את הכביש. "הוא נראה לי כמו מישהו מהעולם התחתון, מעולמות הפשע הנוראיים", אמר אז סגן ראש העיר בשיחה עם חדשות 2.

"אז גם נמנעתי מלעשות כל דבר, פרובוקציה או משהו כזה. גם הרכב וגם צורת הנהיגה וגם הניסיונות לעקוף אותי וגם הקללות והצרחות, באמת חשבתי שיש לי עסק עם עולם תחתון", הוא שיחזר. "אחרי שהוא תקף אותי, עמד בעל חנות לממכר בגדים ושאלתי אותו 'מי זה המשוגע הזה?' והוא אמר לי 'מה, אתה לא יודע?', אמרתי לו 'האמת, לא זיהיתי'", הוסיף רוזן.

רפאלי: "לא  איימתי, לא תקפתי ולא קיללתי"

לאחר שהוגשה נגדו התלונה התייצב אז רפאלי במשטרת כפר סבא על מנת למסור לידיה את צילומי מצלמת האבטחה שהותקנה על רכבו. "אני אתבע את סגן ראש העיר דיבה אם לא יתנצל", הזהיר רפאלי, "הוא מעליל עליי ומכפיש אותי. אמנם הצבעתי לו, אולם מעולם לא פגשתי את האיש הזה", הוסיף, "לכן אני מגיע מיוזמתי למשטרה". את הצילומים העביר לידי קצין החקירות המרחבי של משטרת מרחב השרון, סנ"צ זיו שגיב.

קודם לכן הבהיר רפאלי בשיחה עם חדשות 2 Online: "לא התעמתתי עם אף אחד, לא תקפתי אף אחד ולא קיללתי אף אחד - הזיכרון שלי טוב, אף עימות אין לי עם אף אחד. אני לא איימתי, לא תקפתי ולא קיללתי". רפאלי טוען כי "המשטרה מאבדת את עצמה לדעת בגלל שהיא נתפסה בקלקלתה ובשקרים שקופים שלה. לכן היא מגייסת אזרח שאני לא יודע מי הוא בכלל שיוציא את דיבתי רעה. האיש הזה מנסה לעשות הון פוליטי על גבי".

לדבריו, "המשטרה מגייסת אזרח על מנת להכפיש. אתמול התקשרה אליי מישהי שהציגה את עצמה כחוקרת במשטרת כפר סבא ואמרה לי: 'מר רפאלי, אתה צריך להתייצב במשטרה'. לא הבנתי על מה היא מדברת והיא אמרה שהגישו נגדי תלונה על שתקפתי מישהו בכביש. אמרתי לה 'גברת, אין לי מה לבוא אלייך' וניתקתי, חשבתי שעובדים עליי".